Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 147: | Linia 147: | ||
|- | |- | ||
|11. ||Unia Oświęcim ||40||11||99 - 220||00||00 | |11. ||Unia Oświęcim ||40||11||99 - 220||00||00 | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] (M) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pomorzanin Toruń]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] (S) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] (S) | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|} | |} | ||
'''Spadek z I Ligi: [[Zagłębie Sosnowiec]] i Unia Oświęcim''' | '''Spadek z I Ligi: [[Zagłębie Sosnowiec]] i Unia Oświęcim''' |
Wersja z 13:24, 10 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1971/1972
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
Runda II
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Podhale Nowy Targ | 40 | 68 | 241 - 109 | 00 | 00 |
2. | Baildon Katowice | 40 | 63 | 215 - 123 | 00 | 00 |
3. | Naprzód Janów | 40 | 52 | 180 - 134 | 00 | 00 |
4. | GKS Katowice | 40 | 44 | 145 - 139 | 00 | 00 |
5. | ŁKS Łódź | 40 | 42 | 133 - 118 | 00 | 00 |
6. | Legia Warszawa | 40 | 41 | 175 - 182 | 00 | 00 |
7. | Polonia Bydgoszcz | 40 | 39 | 175 - 167 | 00 | 00 |
8. | Pomorzanin Toruń | 40 | 30 | 148 - 187 | 00 | 00 |
9. | GKS Tychy | 40 | 26 | 125 - 180 | 00 | 00 |
10. | Zagłębie Sosnowiec | 40 | 22 | 108 - 193 | 00 | 00 |
11. | Unia Oświęcim | 40 | 11 | 99 - 220 | 00 | 00 |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ (M) | 40 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Baildon Katowice | 40 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Naprzód Janów | 40 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | GKS Katowice | 40 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ŁKS Łódź | 40 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Legia Warszawa | 40 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Polonia Bydgoszcz | 40 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Pomorzanin Toruń | 40 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GKS Tychy | 40 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 40 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Unia Oświęcim (S) | 40 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Spadek z I Ligi: Zagłębie Sosnowiec i Unia Oświęcim