Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 207: | Linia 207: | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska Górne]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piast Cieszyn]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Silesia Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Lechia 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Concordia Knurów]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''88''' | |||
|} | |||
===TURNIEJ BARAŻOWY O AWANS DO II LIGI=== | ===TURNIEJ BARAŻOWY O AWANS DO II LIGI=== |
Wersja z 09:50, 2 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1961/1962
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elektro Łaziska Górne | 12 | 19 | 0 | 0 | 0 | 52 | 21 |
2 | Odra Opole | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 62 | 37 |
3 | Piast Cieszyn | 12 | 15 | 0 | 0 | 0 | 60 | 33 |
4 | Silesia Rybnik | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 56 | 43 |
5 | Lechia 09 Mysłowice | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 58 | 53 |
6 | Concordia Knurów | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 | 76 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 88 |
TURNIEJ BARAŻOWY O AWANS DO II LIGI
Baraże o awans do II ligi - [Finał-Opole- marzec 1962]:
Odra Opole - Elektro Łaziska Górne 4-14 Piast Cieszyn - Odra Opole 6-5 Elektro Łaziska Górne - Piast Cieszyn 4-6
Awans do II ligi - Piast Cieszyn , Elektro Łaziska Górne.
Spadek Zagłębie Sosnowiec.
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1960 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elektro Łaziska Górne | 12 | 19 | 0 | 0 | 0 | 52 | 21 |
2 | Odra Opole | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 62 | 37 |
3 | Piast Cieszyn | 12 | 15 | 0 | 0 | 0 | 60 | 33 |
4 | Silesia Rybnik | 12 | 00 | 0 | 0 | 0 | 56 | 43 |
5 | Lechia 09 Mysłowice | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 58 | 53 |
6 | Concordia Knurów | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 27 | 76 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 88 |