Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980 | Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980 | ||
[[Kategoria: Tenis stołowy]] | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=9%|M | |||
! WIDTH=9%|PKT | |||
! WIDTH=9%|Z | |||
! WIDTH=9%|R | |||
! WIDTH=9%|P | |||
! WIDTH=9%|MPKT + | |||
! WIDTH=9%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==ROZGRYWKI I RUNDY== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław | |||
| ALIGN=center|'''10 : 10''' (vo) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|GKS Żory | |||
| ALIGN=center|'''5 : 10''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|AZS II Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 6''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | |||
| ALIGN=center|ŁTS Gliwice | |||
| ALIGN=center|'''2 : 10''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | |||
| ALIGN=center|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|'''3 : 10''' | |||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|GKS Żory | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 7''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|AZS II Gliwice | |||
| ALIGN=center|'''10 : 2''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Odra Wodzisław | |||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | |||
| ALIGN=center|'''4 : 10''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|ŁTS Gliwice | |||
| ALIGN=center|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | |||
| ALIGN=center|'''10 : 1''' | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=9%|M | |||
! WIDTH=9%|PKT | |||
! WIDTH=9%|Z | |||
! WIDTH=9%|R | |||
! WIDTH=9%|P | |||
! WIDTH=9%|MPKT + | |||
! WIDTH=9%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁTS Gliwice | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|90 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Gliwice | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Żory | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Sparta Zabrze | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Odra Wodzisław | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|} | |||
==ROZGRYWKI II RUNDY== | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
[[Kategoria: Tenis stołowy|Liga Wojewódzka (M) - Sezon 1979/1980]] |
Aktualna wersja na dzień 13:40, 10 lut 2017
Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI I RUNDY
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1979 (?) | ??? | Polonia Sosnowiec | Odra Wodzisław | 10 : 10 (vo) |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1979 (?) | ??? | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | GKS Żory | 5 : 10 |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1979 (?) | ??? | AZS II Gliwice | Włókniarz Zawiercie | 10 : 6 |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1979 (?) | ??? | Sparta Zabrze | ŁTS Gliwice | 2 : 10 |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1979 (?) | ??? | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | Wawel Wirek | 3 : 10 |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | GKS Żory | Polonia Sosnowiec | 10 : 7 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Włókniarz Zawiercie | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 10 : 1 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Wawel Wirek | AZS II Gliwice | 10 : 2 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Odra Wodzisław | Sparta Zabrze | 4 : 10 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | ŁTS Gliwice | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 10 : 1 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁTS Gliwice | 9 | 18 | ? | ? | ? | 90 | 14 |
2 | Wawel Wirek | 9 | 16 | ? | ? | ? | 83 | 42 |
3 | AZS II Gliwice | 9 | 14 | ? | ? | ? | 73 | 57 |
4 | GKS Żory | 9 | 12 | ? | ? | ? | 76 | 65 |
5 | Polonia Sosnowiec | 9 | 10 | ? | ? | ? | 70 | 67 |
6 | Sparta Zabrze | 9 | 7 | ? | ? | ? | 62 | 73 |
7 | Włókniarz Zawiercie | 9 | 6 | ? | ? | ? | 57 | 73 |
8 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 9 | 4 | ? | ? | ? | 48 | 82 |
9 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 9 | 3 | ? | ? | ? | 56 | 79 |
10 | Odra Wodzisław | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 25 | 90 |
ROZGRYWKI II RUNDY
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |