Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980'''”) |
|||
(Nie pokazano 12 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980''' | '''Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=9%|M | |||
! WIDTH=9%|PKT | |||
! WIDTH=9%|Z | |||
! WIDTH=9%|R | |||
! WIDTH=9%|P | |||
! WIDTH=9%|MPKT + | |||
! WIDTH=9%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==ROZGRYWKI I RUNDY== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Tajfun Ligota | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|Sparta Zabrze | |||
| ALIGN=center|'''6 : 4''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Jaroszowiec]] | |||
| ALIGN=center|ŁTS Gliwice | |||
| ALIGN=center|'''4 : 6''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Kolejarz Rybnik | |||
| ALIGN=center|Ruch Pniów | |||
| ALIGN=center|'''6 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1979]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Centrum Zabrze | |||
| ALIGN=center|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=9%|M | |||
! WIDTH=9%|PKT | |||
! WIDTH=9%|Z | |||
! WIDTH=9%|R | |||
! WIDTH=9%|P | |||
! WIDTH=9%|MPKT + | |||
! WIDTH=9%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AKS Chorzów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Rybnik | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Sparta Zabrze | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Pniów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Centrum Zabrze | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁTS Zabrze | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Tajfun Ligota | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|} | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
[[Kategoria: Tenis stołowy|Liga Wojewódzka (K) - Sezon 1979/1980]] |
Aktualna wersja na dzień 14:12, 10 lut 2017
Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI I RUNDY
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Polonia Sosnowiec | Tajfun Ligota | 6 : 0 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Włókniarz Zawiercie | Sparta Zabrze | 6 : 4 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Unia Jaroszowiec | ŁTS Gliwice | 4 : 6 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Kolejarz Rybnik | Ruch Pniów | 6 : 1 |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1979 (?) | ??? | Centrum Zabrze | AKS Chorzów | 0 : 6 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS Chorzów | 9 | 18 | ? | ? | ? | 45 | 15 |
2 | Włókniarz Zawiercie | 9 | 16 | ? | ? | ? | 51 | 19 |
3 | Kolejarz Rybnik | 9 | 13 | ? | ? | ? | 47 | 28 |
4 | Sparta Zabrze | 9 | 13 | ? | ? | ? | 49 | 32 |
5 | Ruch Pniów | 9 | 10 | ? | ? | ? | 34 | 34 |
6 | Centrum Zabrze | 9 | 6 | ? | ? | ? | 31 | 45 |
7 | Unia Jaroszowiec | 9 | 5 | ? | ? | ? | 31 | 43 |
8 | Polonia Sosnowiec | 9 | 4 | ? | ? | ? | 22 | 39 |
9 | ŁTS Zabrze | 9 | 3 | ? | ? | ? | 25 | 51 |
10 | Tajfun Ligota | 9 | 2 | ? | ? | ? | 20 | 52 |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |