Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980''' | '''Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=9%|M | |||
! WIDTH=9%|Pkt | |||
! WIDTH=9%|Z | |||
! WIDTH=9%|R | |||
! WIDTH=9%|P | |||
! WIDTH=9%|Br+ | |||
! WIDTH=9%|Br- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brygada Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Tenis stołowy]] | [[Kategoria: Tenis stołowy]] |
Wersja z 15:34, 9 lut 2017
Tenis stołowy (K): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
2 | Brygada Częstochowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Brynica Czeladź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | CKS Czeladź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sarmacja Będzin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Skra Częstochowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Unia Sosnowiec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Warta Zawiercie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zagłębianka Będzin | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |