Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | ||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== |
Wersja z 20:38, 27 cze 2022
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | MPkt + | MPkt - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz II Zawiercie | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 65 | 9 |
2 | AKS Górnik Niwka | 11 | 9 | 9 | 0 | 2 | 42 | 20 |
3 | Zagłebie II Dąbrowa Górnicza | 11 | 8 | 8 | 0 | 3 | 54 | 31 |
4 | Górnik II Wojkowice | 11 | 7 | 7 | 0 | 4 | 45 | 31 |
5 | CKS III Czeladź | 11 | 7 | 7 | 0 | 4 | 46 | 36 |
6 | Stal II Poręba | 11 | 6 | 6 | 0 | 5 | 43 | 32 |
7 | Górnik II Piaski | 11 | 6 | 6 | 0 | 5 | 42 | 34 |
8 | Górnik Klimontów | 11 | 4 | 4 | 0 | 7 | 32 | 48 |
9 | LZS Koziegłowy | 11 | 4 | 4 | 0 | 7 | 40 | 51 |
10 | Polonia Sosnowiec | 11 | 2 | 2 | 0 | 9 | 25 | 52 |
11 | Orzeł Bobrowniki | 11 | 2 | 2 | 0 | 9 | 12 | 50 |
12 | Górnik Kazimierz | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 63 |