Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 107: | Linia 107: | ||
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie. | Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie. | ||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
*sierpień 1954 - Stal Gliwice - Stal Sosnowiec 2 : 0 (2:0) | *sierpień 1954 - Stal Gliwice - Stal Sosnowiec 2 : 0 (2:0) |
Wersja z 20:20, 20 lis 2013
Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954 - Liga Wojewódzka
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Gliwice | 14 | 24 | ? | ? | ? | 52 | 6 |
2 | Ogniwo Cieszyn | 14 | 19 | ? | ? | ? | 29 | 9 |
3 | Stal Sosnowiec | 14 | 17 | ? | ? | ? | 23 | 19 |
4 | Kolejarz Bielsko | 14 | 15 | ? | ? | ? | 26 | 18 |
5 | AZS Częstochowa]] | 14 | 12 | ? | ? | ? | 17 | 21 |
6 | Ogniwo Racibórz | 14 | 9 | ? | ? | ? | 10 | 29 |
7 | Stal II Siemianowice | 14 | 8 | ? | ? | ? | 11 | 33 |
8 | AZS II Staliogród | 14 | 4 | ? | ? | ? | 6 | 33 |
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie.
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 2 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 3 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 4 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 5 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 6 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 7 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 8 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 9 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
I Liga | 10 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
- sierpień 1954 - Stal Gliwice - Stal Sosnowiec 2 : 0 (2:0)
W Klasie Wojewódzkiej:
- sierpień 1954 - Stal II Gliwice - Stal II Sosnowiec 2 : 2 (1:1)
- mistrzem Klasy Wojewódzkiej została Stal II Gliwice