Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954”) |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954 | '''[[Stal Sosnowiec (hokej na trawie)]] - Sezon 1954 - Liga Wojewódzka''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Gliwice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Cieszyn | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''23''' | |||
| ALIGN=center|'''19''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Bielsko | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Ogniwo Racibórz | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal II Siemianowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Staliogród | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|} | |||
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie. | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1954]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[1954]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Stal Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na trawie)|Sezon 1954]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na trawie)|Sezon 1954]] |
Aktualna wersja na dzień 18:03, 4 maj 2017
Stal Sosnowiec (hokej na trawie) - Sezon 1954 - Liga Wojewódzka
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Gliwice | 14 | 24 | ? | ? | ? | 52 | 6 |
2 | Ogniwo Cieszyn | 14 | 19 | ? | ? | ? | 29 | 9 |
3 | Stal Sosnowiec | 14 | 17 | ? | ? | ? | 23 | 19 |
4 | Kolejarz Bielsko | 14 | 15 | ? | ? | ? | 26 | 18 |
5 | AZS Częstochowa]] | 14 | 12 | ? | ? | ? | 17 | 21 |
6 | Ogniwo Racibórz | 14 | 9 | ? | ? | ? | 10 | 29 |
7 | Stal II Siemianowice | 14 | 8 | ? | ? | ? | 11 | 33 |
8 | AZS II Staliogród | 14 | 4 | ? | ? | ? | 6 | 33 |
Dwie pierwsze drużyny awansowały do gier barażowych o awans do Ligi hokeja na trawie.
RUNDA I
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 1 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 2 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 3 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 4 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 5 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 6 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 7 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
RUNDA II
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 8 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 10 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 11 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 12 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 13 | ??? 1954 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Liga Wojewódzka | 14 | 1 sierpnia 1954 (n) | ??? | Stal Gliwice | Stal Sosnowiec | 2 : 0 (2:0) |