Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1960/1961 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1960/1961 | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=26%|gospodarze | |||
! WIDTH=26%|goście | |||
! WIDTH=10%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=26%|gospodarze | |||
! WIDTH=26%|goście | |||
! WIDTH=10%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1983/84 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==Tabela końcowa== | ==Tabela końcowa== |
Wersja z 09:19, 25 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1960/1961
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 2 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 3 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 4 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 5 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 6 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 7 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 8 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 9 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 11 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 12 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 13 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 14 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 15 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 16 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
I Liga | 17 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? |
I Liga | 18 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ? |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | Stal Sosnowiec | 16 | 9 | 0 | 0 | 0 | 52 | 67 |
9 | ??? | 16 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |