Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1959/1960: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1959/1960 - Sezon 1959/1960”) |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1959/1960 - Sezon 1959/1960 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1959/1960 - Sezon 1959/1960 | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1959/60 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''37''' | |||
| ALIGN=center|'''58''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1959/1960]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1959/1960]] |
Aktualna wersja na dzień 16:35, 14 lut 2017
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1959/1960 - Sezon 1959/1960
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1959 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1959 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1959 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1959 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 7 | ??? 1959 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 8 | ??? 1960 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 9 | ??? 1960 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 10 | ??? 1960 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | ??? 1960 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | ??? 1960 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 13 | ??? 1960 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 14 | ??? 1960 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | ??? | 14 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | ??? | 14 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 14 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | Stal Sosnowiec | 14 | 11 | 0 | 0 | 0 | 37 | 58 |
7 | ??? | 14 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 14 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |