Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1956/1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 22 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1956/1957 | |||
== | Nowa nazwa klubu; [[Zagłębie Sosnowiec]] pojawiła się w sezonie 1961/1962 | ||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 3''' (5:1, 2:2, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1956/57 III Liga|III Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 243: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|23 | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 28: | Linia 254: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|'''19''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|'''00''' | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|'''00''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 52: | Linia 278: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Lechia 06 Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 63: | Linia 289: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Lechia Kobiór]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 74: | Linia 300: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sparta Łaziska Górne]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 83: | Linia 309: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Czechowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 94: | Linia 320: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 104: | Linia 330: | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
|} | |||
Baraże o wejście do II ligi - Górnik 09 Mysłowice. | |||
Spadek do \"A\" klasy - Stal Czechowice ,Górnik Zabrze. | |||
'''stal sosnowiec Baraż o II Ligę przegrany z Cracovią 1 : 5''' | |||
| | [[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1956/1957]] | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1956/1957]] |
Aktualna wersja na dzień 16:34, 14 lut 2017
Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1956/1957
Nowa nazwa klubu; Zagłębie Sosnowiec pojawiła się w sezonie 1961/1962
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | Górnik Zabrze | 7 : 3 (5:1, 2:2, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 7 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 9 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 13 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik 09 Mysłowice | 14 | 23 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Stal Sosnowiec | 14 | 19 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Polonia Bytom | 14 | 18 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | Lechia 06 Mysłowice | 14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | Lechia Kobiór | 14 | 12 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | Sparta Łaziska Górne | 14 | 11 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | Stal Czechowice | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | Górnik Zabrze | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
Baraże o wejście do II ligi - Górnik 09 Mysłowice.
Spadek do \"A\" klasy - Stal Czechowice ,Górnik Zabrze.
stal sosnowiec Baraż o II Ligę przegrany z Cracovią 1 : 5