Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1956/1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1956/1957 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1956/1957 | ||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== |
Wersja z 22:48, 2 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1956/1957
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 6 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 7 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 9 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 13 | ??? 1957 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik 09 Mysłowice | 14 | 23 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | Stal Sosnowiec | 14 | 19 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | Polonia Bytom | 14 | 18 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | Lechia 06 Mysłowice | 14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | Lechia Kobiór | 14 | 12 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | Sparta Łaziska Górne | 14 | 11 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | Stal Czechowice | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | Górnik Zabrze | 14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
Baraże o wejście do II ligi - Górnik 09 Mysłowice.
Spadek do \"A\" klasy - Stal Czechowice ,Górnik Zabrze.
stal sosnowiec Baraż o II Ligę przegrany z Cracovią 1 : 5