Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1954/1955: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1954/1955'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1954/1955''' | '''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1954/1955 - Liga Wojewódzka''' | ||
==SKŁAD LIGI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Budowlani Mysłowice | |||
| ALIGN=center|Mysłowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Mysłowice | |||
| ALIGN=center|Mysłowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Stalinogród | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Szopienice | |||
| ALIGN=center|Szopienice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Bielsko | |||
| ALIGN=center|Bielsko | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Cieszyn | |||
| ALIGN=center|Cieszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Sosnowiec]]''' | |||
|} |
Wersja z 11:56, 16 lis 2013
Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1954/1955 - Liga Wojewódzka
SKŁAD LIGI
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Mysłowice | Mysłowice |
2 | Górnik Mysłowice | Mysłowice |
3 | Górnik II Stalinogród | Stalinogród |
4 | Górnik Szopienice | Szopienice |
5 | Stal Bielsko | Bielsko |
6 | Stal Cieszyn | Cieszyn |
7 | Stal Sosnowiec | Sosnowiec |