RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 210: | Linia 210: | ||
|} | |} | ||
='''TURNIEJ ELIMINACYJNY'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Warszawa (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Gwardia Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|MZKS Nysa | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębie Konin | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Skórzaki Skarżysko | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|} | |||
[[Kategoria:RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] |
Wersja z 21:28, 20 lip 2017
RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec | 22 | 21 | ? | ? | 64 | 6 |
2 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 22 | 19 | ? | ? | 61 | 20 |
3 | AKS Niwka | 22 | 16 | ? | ? | 55 | 31 |
4 | KS Cieszyn | 22 | 16 | ? | ? | 52 | 33 |
5 | Olimpia Goleszów | 22 | 12 | ? | ? | 43 | 41 |
6 | Jedność II Michałkowice | 22 | 10 | ? | ? | 39 | 47 |
7 | SZS AZS Katowice | 22 | 9 | ? | ? | 40 | 44 |
8 | Warta Zawiercie | 22 | 9 | ? | ? | 38 | 47 |
9 | Górnik II Kazimierz | 22 | 8 | ? | ? | 29 | 53 |
10 | SZS AZS Gliwice | 22 | 6 | ? | ? | 35 | 52 |
11 | Unia Ząbkowice | 22 | 4 | ? | ? | 26 | 56 |
12 | Baildon Katowice | 22 | 2 | ? | ? | 11 | 63 |
TURNIEJ ELIMINACYJNY
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec (A) | 5 | 5 | 5 | 0 | 15 | 6 |
2 | AZS II Warszawa (A) | 5 | 4 | 4 | 1 | 13 | 4 |
3 | Gwardia Zielona Góra | 5 | 3 | 3 | 2 | 11 | 7 |
4 | MZKS Nysa | 5 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 |
5 | Zagłębie Konin | 5 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 |
6 | Skórzaki Skarżysko | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 |
TURNIEJ ELIMINACYJNY
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec (A) | 5 | 5 | 5 | 0 | 15 | 6 |
2 | AZS II Warszawa (A) | 5 | 4 | 4 | 1 | 13 | 4 |
3 | Gwardia Zielona Góra | 5 | 3 | 3 | 2 | 11 | 7 |
4 | MZKS Nysa | 5 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 |
5 | Zagłębie Konin | 5 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 |
6 | Skórzaki Skarżysko | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 |