RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 35: | Linia 35: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS Cieszyn | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 57: | Linia 57: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Olimpia Goleszów | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 67: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Jedność II Michałkowice | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SZS AZS Katowice | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 87: | Linia 87: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|SZS AZS Gliwice | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 96: | Linia 116: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 106: | Linia 126: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Baildon Katowice | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 20:45, 20 lip 2017
RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AKS Niwka | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | KS Cieszyn | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Olimpia Goleszów | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Jedność II Michałkowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | SZS AZS Katowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Warta Zawiercie | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Górnik II Kazimierz | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | SZS AZS Gliwice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Unia Ząbkowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | Baildon Katowice | ? | ? | ? | ? | ? | ? |