Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''1957 III liga - Zagłębie''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#80845...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[1957 III liga - Zagłębie]]''' | '''[[1957 III liga - Zagłębie]]''' | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Częstochowa (Huta Bierut Częstochowa) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] ([[Górnik Czeladź]]) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Sosnowiec|Stal II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Wersja z 09:30, 14 wrz 2013
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Będzin | 9 | 12 | ? | ? | ? | 18 | 8 |
2 | Warta Zawiercie | 9 | 12 | ? | ? | ? | 21 | 12 |
3 | Stal Częstochowa (Huta Bierut Częstochowa) | 9 | 12 | ? | ? | ? | 23 | 15 |
4 | Victoria Częstochowa | 9 | 11 | ? | ? | ? | 17 | 11 |
5 | Sarmacja Będzin | 9 | 11 | ? | ? | ? | 21 | 24 |
6 | Skra Częstochowa | 9 | 8 | ? | ? | ? | 21 | 13 |
7 | AKS Niwka | 9 | 7 | ? | ? | ? | 15 | 20 |
8 | Stal Poręba | 9 | 7 | ? | ? | ? | 17 | 27 |
9 | CKS Czeladź (Górnik Czeladź) | 9 | 4 | ? | ? | ? | 18 | 29 |
10 | Stal II Sosnowiec | 9 | 4 | ? | ? | ? | 7 | 21 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Częstochowa | 18 | 25 | 11 | 3 | 4 | 38 | 23 |
2 | Raków Częstochowa | 18 | 22 | 9 | 4 | 5 | 47 | 27 |
3 | Zagłębianka Będzin | 18 | 22 | 10 | 2 | 6 | 36 | 21 |
4 | AKS Niwka | 18 | 21 | 9 | 3 | 6 | 39 | 32 |
5 | Warta Zawiercie | 18 | 19 | 8 | 3 | 7 | 40 | 28 |
6 | Skra Częstochowa | 18 | 18 | 7 | 4 | 7 | 40 | 29 |
7 | Sarmacja Będzin | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 33 | 45 |
8 | Stal Poręba | 18 | 15 | 6 | 3 | 9 | 35 | 50 |
9 | Stal II Sosnowiec | 18 | 14 | 6 | 2 | 10 | 28 | 48 |
10 | CKS Czeladź | 18 | 7 | 3 | 1 | 14 | 26 | 59 |