Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1971/1972'''”) |
|||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1971/1972''' | '''Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1971/1972''' | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowiczanka Siemianowice Śl. (A) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Walka Zabrze | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Szombierki II Bytom | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Sośnica | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Orzeł | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Pszów | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Górnik Klimontów]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Górnik Piaski]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Górnik Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Cukrownik | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Pogoń | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Bobrek | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 08:24, 29 cze 2017
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. (A) | 15 | 23 | ? | ? | ? | 22 | 12 |
2 | Walka Zabrze | 15 | 21 | ? | ? | ? | 21 | 10 |
3 | Szombierki II Bytom | 15 | 20 | ? | ? | ? | 18 | 7 |
4 | Naprzód | 15 | 18 | ? | ? | ? | 27 | 10 |
5 | Sośnica | 15 | 16 | ? | ? | ? | 17 | 13 |
6 | Wawel | 15 | 16 | ? | ? | ? | 13 | 18 |
7 | Orzeł | 15 | 15 | ? | ? | ? | 19 | 16 |
8 | Pszów | 15 | 15 | ? | ? | ? | 18 | 20 |
9 | Raków II Częstochowa | 15 | 14 | ? | ? | ? | 15 | 19 |
10 | Górnik Klimontów | 15 | 14 | ? | ? | ? | 13 | 18 |
11 | Baildon Katowice | 15 | 13 | ? | ? | ? | 18 | 24 |
12 | Górnik Piaski | 15 | 12 | ? | ? | ? | 14 | 15 |
13 | Górnik Sosnowiec | 15 | 11 | ? | ? | ? | 12 | 18 |
14 | Cukrownik | 15 | 11 | ? | ? | ? | 16 | 25 |
15 | Pogoń | 15 | 11 | ? | ? | ? | 8 | 18 |
16 | Bobrek | 15 | 10 | ? | ? | ? | 16 | 24 |