Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2013/2014''' | |||
* Awans do IV Ligi Katowice: Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy A: Unia Dąbrowa Górnicza, Śląsk Świętochłowice, Jastrząb Bielszowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
4 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
6 | |- | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rozwój Katowice|Rozwój II Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Kosztowy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pogoń Imielin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Śląsk Świętochłowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jastrząb Bielszowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6872.html | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2013/2014]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2013/2014|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 12:15, 8 lis 2022
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2013/2014
- Awans do IV Ligi Katowice: Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy A: Unia Dąbrowa Górnicza, Śląsk Świętochłowice, Jastrząb Bielszowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Ząbkowice (A) | 30 | 71 | 22 | 5 | 3 | 68 | 20 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 63 | 19 | 6 | 5 | 80 | 30 |
3 | Przemsza Siewierz | 30 | 58 | 17 | 7 | 6 | 63 | 30 |
4 | Rozwój II Katowice | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 53 | 46 |
5 | Wawel Wirek | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 48 | 45 |
6 | Unia Kosztowy | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 58 | 39 |
7 | Tęcza Błędów | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 47 | 43 |
8 | AKS Niwka Sosnowiec | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 42 | 45 |
9 | Pogoń Imielin | 30 | 41 | 10 | 11 | 9 | 47 | 40 |
10 | Górnik 09 Mysłowice | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 35 | 42 |
11 | Strażak Mierzęcice | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 37 | 58 |
12 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 32 | 43 |
13 | Pionier Ujejsce | 30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 42 | 67 |
14 | Unia Dąbrowa Górnicza (S) | 30 | 28 | 7 | 7 | 16 | 33 | 58 |
15 | Śląsk Świętochłowice (S) | 30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 39 | 60 |
16 | Jastrząb Bielszowice (S) | 30 | 13 | 4 | 1 | 25 | 21 | 79 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6872.html