Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2003/2004”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2003/2004 | '''[[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2003/2004]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Sarmacja Będzin. Spadek do Klasy A: Piast Ożarowice, Rozwój II Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno|Szczakowianka II Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice|GKS II Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Chorzów|Ruch II Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz 24 Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piast Ożarowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rozwój Katowice|Rozwój II Katowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga796.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2003/2004]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2003/2004]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2003/2004]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2003/2004]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2003/2004|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 11:11, 4 lis 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2003/2004
- Awans do IV Ligi Katowice: Sarmacja Będzin. Spadek do Klasy A: Piast Ożarowice, Rozwój II Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja Będzin (A) | 30 | 73 | 23 | 4 | 3 | 58 | 13 |
2 | Górnik Jaworzno | 30 | 72 | 23 | 3 | 4 | 53 | 19 |
3 | Wawel Wirek | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 74 | 26 |
4 | Zapora Przeczyce | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 47 | 28 |
5 | AKS Niwka Sosnowiec | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 65 | 50 |
6 | Unia Ząbkowice | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 42 | 31 |
7 | Szczakowianka II Jaworzno | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 44 | 44 |
8 | MKS Siemianowice Śląskie | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 37 | 39 |
9 | Błękitni Sarnów | 30 | 38 | 12 | 2 | 16 | 42 | 50 |
10 | Podlesianka Katowice | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 36 | 36 |
11 | Górnik Wesoła | 30 | 36 | 11 | 3 | 16 | 44 | 45 |
12 | GKS II Katowice | 30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 32 | 41 |
13 | Ruch II Chorzów | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 31 | 69 |
14 | Kolejarz 24 Katowice | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 30 | 63 |
15 | Piast Ożarowice (S) | 30 | 23 | 7 | 2 | 21 | 24 | 65 |
16 | Rozwój II Katowice (S) | 30 | 17 | 4 | 5 | 21 | 39 | 79 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga796.html