Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2000/2001: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „k”) |
(Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2000/2001''' | |||
* Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczył MKS Sławków. Żadna z drużyn nie spadła do Klasy A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Przed sezonem GKS Tychy został przeniesiony do grupy I, a Piast Ożarowice do grupy III katowickiej Ligi Okręgowej. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Piekary Śląskie ]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rozbark Bytom]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|100 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 10:47, 26 paź 2022
Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2000/2001
- Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczył MKS Sławków. Żadna z drużyn nie spadła do Klasy A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Przed sezonem GKS Tychy został przeniesiony do grupy I, a Piast Ożarowice do grupy III katowickiej Ligi Okręgowej.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Sławków (A) | 24 | 56 | ? | ? | ? | 58 | 19 |
2 | Górnik 09 Mysłowice | 24 | 49 | ? | ? | ? | 43 | 27 |
3 | Andaluzja Piekary Śląskie | 24 | 46 | ? | ? | ? | 49 | 24 |
4 | Sarmacja Będzin | 24 | 45 | ? | ? | ? | 58 | 30 |
5 | Unia Ząbkowice | 24 | 42 | ? | ? | ? | 58 | 32 |
6 | Unia Strzemieszyce | 24 | 36 | ? | ? | ? | 36 | 31 |
7 | MKS Siemianowice Śląskie | 24 | 36 | ? | ? | ? | 38 | 34 |
8 | Rozbark Bytom | 24 | 33 | ? | ? | ? | 40 | 33 |
9 | Górnik Jaworzno | 24 | 29 | ? | ? | ? | 39 | 39 |
10 | Górnik Sosnowiec | 24 | 28 | ? | ? | ? | 39 | 39 |
11 | RKS Grodziec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 37 | 79 |
12 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 24 | 16 | ? | ? | ? | 30 | 61 |
13 | Przemsza Siewierz | 24 | 3 | ? | ? | ? | 23 | 100 |