Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017''' | |||
* Awans do III Ligi po wygraniu barażu ze zwycięzcą IV Ligi grupy II Gwarek Tarnowskie Góry. Spadek do Ligi Okręgowej: Ruch II Chorzów, GKS II Katowice, KS Panki, Nadwiślan Góra, a po przegranym barażu ze Spójnią Landek (14 miejsce w IV Lidze grupa II) także Slavia Ruda Śląska. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jego mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Radzionków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szombierki Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|83 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|83 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy|GKS II Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa|Raków II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Piast Gliwice|Piast II Gliwice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] (B) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Chorzów|Ruch II Chorzów]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice|GKS II Katowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Panki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|100 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Nadwiślanin Góra]] (S) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
|} | |||
===BARAŻE O GRĘ W III LIDZE=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Gwarek Tarnowskie Góry]] - zwycięzca grupy I IV Ligi i [[LKS Bełk]] - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Gwarek Tarnowskie Góry]] awansował do III Ligi. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[17 czerwca]] [[2017]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | |||
| ALIGN=center|[[LKS Bełk]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2017]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[LKS Bełk]] | |||
| ALIGN=center|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | |||
|} | |} | ||
1. | ===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE=== | ||
Wzięły w nim udział: [[Slavia Ruda Śląska]] - 14-ta drużyna grupy I IV Ligi i [[Spójnia Landek]] - 14-ta drużyna grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Spójnia Landek]] utrzymała się w IV Lidze. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[21 czerwca]] [[2017]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Slavia Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|[[Spójnia Landek]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[2017]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Spójnia Landek]] | |||
| ALIGN=center|[[Slavia Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8879.html | |||
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9318.html | |||
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9319.html | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Liga IV|Sezon 2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2016/2017|Liga IV]] |
Aktualna wersja na dzień 13:53, 20 lut 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017
- Awans do III Ligi po wygraniu barażu ze zwycięzcą IV Ligi grupy II Gwarek Tarnowskie Góry. Spadek do Ligi Okręgowej: Ruch II Chorzów, GKS II Katowice, KS Panki, Nadwiślan Góra, a po przegranym barażu ze Spójnią Landek (14 miejsce w IV Lidze grupa II) także Slavia Ruda Śląska. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jego mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwarek Tarnowskie Góry (B) (A) | 34 | 78 | 25 | 6 | 3 | 75 | 25 |
2 | Ruch Radzionków | 34 | 65 | 20 | 5 | 9 | 69 | 36 |
3 | Szombierki Bytom | 34 | 63 | 19 | 6 | 9 | 83 | 47 |
4 | Sarmacja Będzin | 34 | 60 | 19 | 3 | 12 | 83 | 47 |
5 | RKS Grodziec | 34 | 58 | 18 | 4 | 12 | 75 | 55 |
6 | Warta Zawiercie | 34 | 55 | 17 | 4 | 13 | 59 | 54 |
7 | Przemsza Siewierz | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 61 | 58 |
8 | GKS II Tychy | 34 | 47 | 14 | 5 | 15 | 72 | 58 |
9 | Górnik Piaski | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 39 | 54 |
10 | Polonia Poraj | 34 | 46 | 10 | 16 | 8 | 66 | 60 |
11 | Raków II Częstochowa | 34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 59 | 63 |
12 | Piast II Gliwice | 34 | 45 | 13 | 6 | 15 | 41 | 53 |
13 | MKS Myszków | 34 | 43 | 12 | 7 | 15 | 46 | 54 |
14 | Slavia Ruda Śląska (B) (S) | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 52 | 50 |
15 | Ruch II Chorzów (B) | 34 | 36 | 11 | 3 | 20 | 53 | 79 |
16 | GKS II Katowice (S) | 34 | 28 | 7 | 7 | 20 | 53 | 79 |
17 | KS Panki (S) | 34 | 24 | 7 | 3 | 24 | 39 | 100 |
18 | Nadwiślanin Góra (S) | 34 | 32 | 9 | 5 | 20 | 25 | 67 |
BARAŻE O GRĘ W III LIDZE
Wzięły w nim udział: Gwarek Tarnowskie Góry - zwycięzca grupy I IV Ligi i LKS Bełk - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu Gwarek Tarnowskie Góry awansował do III Ligi.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017 | BARAŻ | 17 czerwca 2017 | 17.00 | Gwarek Tarnowskie Góry | LKS Bełk | 4 : 0 (2:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017 | BARAŻ | 21 czerwca 2017 | 18.00 | LKS Bełk | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 : 0 (1:0) |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE
Wzięły w nim udział: Slavia Ruda Śląska - 14-ta drużyna grupy I IV Ligi i Spójnia Landek - 14-ta drużyna grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu Spójnia Landek utrzymała się w IV Lidze.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017 | BARAŻ | 21 czerwca 2017 | 18.00 | Slavia Ruda Śląska | Spójnia Landek | 0 : 0 (0:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2016/2017 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017 | BARAŻ | 24 czerwca 2017 | 17.00 | Spójnia Landek | Slavia Ruda Śląska | 2 : 0 (1:0) |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8879.html
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9318.html
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9319.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |