Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 251: | Linia 251: | ||
Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | ||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2016/2017]] | [[Kategoria: Sezon piłkarski|2016/2017]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2016/2017]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2016/2017]] |
Wersja z 11:02, 13 sie 2018
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 17 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Gwarek Tarnowskie Góry 34 78 25 3 6 75-25 BARAŻ
2. Ruch Radzionków 34 65 20 5 9 69-36
3. Szombierki Bytom 34 63 19 6 9 70-42
4. Sarmacja Będzin 34 60 19 3 12 83-47
5. RKS Grodziec (Będzin) 34 58 18 4 12 75-55
6. Warta Zawiercie 34 55 17 4 13 59-54
7. Przemsza Siewierz 34 52 15 7 12 61-58
8. GKS II Tychy 34 47 14 5 15 72-58
9. Górnik Piaski (Czeladź) 34 46 13 7 14 39-54
10. Polonia Poraj 34 46 10 16 8 66-60
11. Raków II Częstochowa 34 45 12 9 13 59-63
12. Piast II Gliwice 34 45 13 6 15 41-53
13. MKS Myszków 34 43 12 7 15 46-54
14. Slavia Ruda Śląska 34 41 11 8 15 52-50 BARAŻ
15. Ruch II Chorzów 34 36 11 3 20 53-79 SPADEK
16. GKS II Katowice 34 28 7 7 20 40-69 SPADEK
17. KS Panki 34 24 7 3 24 39-100 SPADEK
18. Nadwiślan Góra 34 32 9 5 20 25-67 SPADEK
Nadwiślan Góra wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |