Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2010/2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „p”) |
m (Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2010/2011''' | |||
* Awans do III Ligi (grupa śląsko-opolska) uzyskały: Szczakowianka Jaworzno i Skra Częstochowa. Spadek do Ligi Okręgowej Victoria Jaworzno. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Victoria Jaworzno wycofała się po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jej mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenie Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LKS Kamienica Polska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przyszłość Ciochowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Truskolasy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Rędziny]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5105.html | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2010/2011]] | |||
[[Kategoria: Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2010/2011]] | |||
[[Kategoria: Liga IV|Sezon 2010/2011]] | |||
[[Kategoria: Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2010/2011]] | |||
[[Kategoria: Sezon 2010/2011|Liga IV] |
Aktualna wersja na dzień 11:49, 22 lut 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2010/2011
- Awans do III Ligi (grupa śląsko-opolska) uzyskały: Szczakowianka Jaworzno i Skra Częstochowa. Spadek do Ligi Okręgowej Victoria Jaworzno. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Victoria Jaworzno wycofała się po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jej mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczakowianka Jaworzno (A) | 30 | 60 | 21 | 4 | 5 | 69 | 25 |
2 | Skra Częstochowa (A) | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 63 | 24 |
3 | KS Częstochowa | 30 | 58 | 18 | 4 | 8 | 64 | 30 |
4 | Sarmacja Będzin | 30 | 56 | 16 | 8 | 6 | 54 | 34 |
5 | Górnik Wesoła Mysłowice | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 51 | 28 |
6 | Wyzwolenie Chorzów | 30 | 55 | 16 | 7 | 7 | 60 | 34 |
7 | LKS Kamienica Polska | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 38 | 42 |
8 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 49 | 51 |
9 | Przyszłość Ciochowice | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 48 | 44 |
10 | Czarni Sosnowiec | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 43 | 42 |
11 | Olimpia Truskolasy | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 45 | 52 |
12 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 41 | 51 |
13 | Unia Rędziny | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 40 | 80 |
14 | Górnik 09 Mysłowice | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 48 | 51 |
15 | Zieloni Żarki | 30 | 16 | 3 | 7 | 20 | 20 | 65 |
16 | Victoria Jaworzno (S) | 30 | 6 | 1 | 3 | 26 | 5 | 85 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5105.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
[[Kategoria: Sezon 2010/2011|Liga IV]