Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2009/2010: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2009/2010''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2009/2010''' | ||
1. [[MKS Myszków]] 30 72 22 6 2 79 | * Awans do III Ligi MKS Myszków, spadek do Ligi Okręgowej Katowice: ŁTS Łabędy Gliwice, MK Górnik Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | ||
2 | * MK Górnik Katowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jego mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | ||
'''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenie Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przyszłość Ciochowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska ]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Truskolasy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁTS Łabędy Gliwice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga4414.html | |||
=WYNIKI= | |||
6. | ===Kolejka 1=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2009/2010]] | |||
[[Kategoria: Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2009/2010]] | |||
[[Kategoria: Liga IV|Sezon 2009/2010]] | |||
[[Kategoria: Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2009/2010]] | |||
[[Kategoria: Sezon 2009/2010|Liga IV] |
Aktualna wersja na dzień 12:37, 17 lut 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2009/2010
- Awans do III Ligi MKS Myszków, spadek do Ligi Okręgowej Katowice: ŁTS Łabędy Gliwice, MK Górnik Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- MK Górnik Katowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej jego mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Myszków (A) | 30 | 72 | 22 | 6 | 2 | 79 | 26 |
2 | Sarmacja Będzin | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 68 | 33 |
3 | Skra Częstochowa | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 74 | 35 |
4 | Victoria Jaworzno | 30 | 55 | 15 | 10 | 5 | 61 | 33 |
5 | Wyzwolenie Chorzów | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 52 | 31 |
6 | Górnik 09 Mysłowice | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 55 | 56 |
7 | Przyszłość Ciochowice | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 42 | 39 |
8 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 54 | 64 |
9 | Olimpia Truskolasy | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 55 | 52 |
10 | Czarni Sosnowiec | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 44 | 48 |
11 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 52 | 76 |
12 | KS Częstochowa | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 45 | 46 |
13 | Górnik Wesoła Mysłowice | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 37 | 53 |
14 | Zieloni Żarki | 30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 45 | 68 |
15 | ŁTS Łabędy Gliwice (S) | 30 | 18 | 5 | 3 | 22 | 39 | 85 |
16 | MK Górnik Katowice (S) | 30 | 12 | 2 | 6 | 22 | 13 | 70 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga4414.html
WYNIKI
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
[[Kategoria: Sezon 2009/2010|Liga IV]