Piłka nożna: Liga III, Grupa II (Kraków) - Sezon 1969/1970: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do II Ligi: Star Starachowice. Spadek do Klasy Okręgowej: Walter Rzeszów, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Karpaty Krosno, Radomiak Radom. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Star Starachowice (A) | |||
2 Unia Oświęcim 30 38 32 24 | | ALIGN=center|30 | ||
3 Górnik Wesoła 30 37 50 29 | | ALIGN=center|41 | ||
4 Górnik Wojkowice 30 33 46 39 | | ALIGN=center|- | ||
5 Wisłoka Dębica 30 32 46 29 | | ALIGN=center|- | ||
6 Wawel Kraków 30 32 34 26 | | ALIGN=center|- | ||
7 Resovia 30 31 28 35 | | ALIGN=center|48 | ||
8 Broń Radom 30 30 31 40 | | ALIGN=center|23 | ||
9 Górnik Świętochłowice 30 29 30 27 | |||
10 Victoria Jaworzno 30 29 31 35 | |- | ||
11 Raków Częstochowa 30 28 31 30 | | ALIGN=center|2 | ||
12 Górnik Jaworzno 30 28 36 38 | | ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | ||
13 Walter Rzeszów 30 28 33 40 | | ALIGN=center|30 | ||
14 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 28 28 43 | | ALIGN=center|38 | ||
15 Karpaty Krosno 30 18 24 42 | | ALIGN=center|- | ||
16 Radomiak Radom 30 18 26 54 | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wesoła | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Wisłoka Dębica | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Kraków | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Resovia Rzeszów | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Broń Radom | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Świętochłowice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Jaworzno | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Walter Rzeszów (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Karpaty Krosno (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Radomiak Radom (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1969/1970]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1969/1970]] |
Aktualna wersja na dzień 08:55, 13 kwi 2022
Awans do II Ligi: Star Starachowice. Spadek do Klasy Okręgowej: Walter Rzeszów, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Karpaty Krosno, Radomiak Radom. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Star Starachowice (A) | 30 | 41 | - | - | - | 48 | 23 |
2 | Unia Oświęcim | 30 | 38 | - | - | - | 32 | 24 |
3 | Górnik Wesoła | 30 | 37 | - | - | - | 50 | 29 |
4 | Górnik Wojkowice | 30 | 33 | - | - | - | 46 | 39 |
5 | Wisłoka Dębica | 30 | 32 | - | - | - | 46 | 29 |
6 | Wawel Kraków | 30 | 32 | - | - | - | 34 | 26 |
7 | Resovia Rzeszów | 30 | 31 | - | - | - | 28 | 35 |
8 | Broń Radom | 30 | 30 | - | - | - | 31 | 40 |
9 | Górnik Świętochłowice | 30 | 29 | - | - | - | 30 | 27 |
10 | Victoria Jaworzno | 30 | 29 | - | - | - | 31 | 35 |
11 | Raków Częstochowa | 30 | 28 | - | - | - | 31 | 30 |
12 | Górnik Jaworzno | 30 | 28 | - | - | - | 36 | 38 |
13 | Walter Rzeszów (S) | 30 | 28 | - | - | - | 33 | 40 |
14 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (S) | 30 | 28 | - | - | - | 28 | 43 |
15 | Karpaty Krosno (S) | 30 | 18 | - | - | - | 24 | 42 |
16 | Radomiak Radom (S) | 30 | 18 | - | - | - | 26 | 54 |