Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Piast Gliwice (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''61''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''49''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Lech/Zryw Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|MK Górnik Katowice | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Pelikan Łowicz | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Mień Lipno | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Astra Krotoszyn | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Odra II Opole | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Warta Zawiercie]]''' | |||
| ALIGN=center|'''34''' | |||
| ALIGN=center|'''45''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''41''' | |||
| ALIGN=center|'''44''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Konstantynów Łódzki | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Piotrcovia Piotrków Trybunalski | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|WKS Wieluń (WKS/Marko Wieluń) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie (Górnik Jastrzębie) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[CKS Czeladź]]''' (S) | |||
| ALIGN=center|'''34''' | |||
| ALIGN=center|'''40''' | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''27''' | |||
| ALIGN=center|'''39''' | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 15:55, 23 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piast Gliwice (A) | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 54 | 26 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 49 | 15 |
3 | Lech/Zryw Zielona Góra | 30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 50 | 28 |
4 | Rozwój Katowice | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 44 | 35 |
5 | MK Górnik Katowice | 34 | 52 | 15 | 7 | 12 | 40 | 34 |
6 | Pelikan Łowicz | 34 | 51 | 13 | 12 | 9 | 57 | 54 |
7 | Mień Lipno | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 54 | 50 |
8 | Astra Krotoszyn | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 52 | 43 |
9 | Odra II Opole | 34 | 46 | 13 | 7 | 14 | 51 | 57 |
10 | Warta Zawiercie | 34 | 45 | 11 | 12 | 11 | 41 | 44 |
11 | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 36 | 42 |
12 | Piotrcovia Piotrków Trybunalski | 34 | 42 | 12 | 6 | 16 | 38 | 41 |
13 | WKS Wieluń (WKS/Marko Wieluń) | 34 | 42 | 10 | 12 | 12 | 38 | 52 |
14 | GKS Jastrzębie (Górnik Jastrzębie) | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 39 | 46 |
15 | CKS Czeladź (S) | 34 | 40 | 11 | 7 | 16 | 27 | 39 |
16 | Start Łódź (S) | 34 | 37 | 10 | 7 | 17 | 36 | 63 |
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
1. | Piast Gliwice | 30 | 65 | 54-26 | 20 | 5 | 5 |
2. | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 61 | 49-15 | 18 | 7 | 5 |
3. | Lech/Zryw Zielona Góra | 30 | 58 | 50-28 | 16 | 10 | 4 |
4. | Włókniarz Kietrz | 30 | 56 | 56-20 | 16 | 8 | 6 |
5. | Odra/Unia Opole | 30 | 53 | 44-26 | 14 | 11 | 5 |
6. | Miedź Legnica | 30 | 43 | 41-37 | 12 | 7 | 11 |
7. | Promień Żary | 30 | 39 | 43-49 | 11 | 6 | 13 |
8. | Górnik MK Katowice | 30 | 38 | 30-38 | 10 | 8 | 12 |
9. | Rozwój Katowice | 30 | 37 | 38-38 | 9 | 10 | 11 |
10. | Polonia Bytom | 30 | 37 | 36-38 | 10 | 7 | 13 |
11. | Carbo Gliwice | 30 | 37 | 37-53 | 9 | 10 | 11 |
12. | Grunwald Ruda Śląska | 30 | 36 | 37-46 | 9 | 9 | 12 |
13. | Pogoń Świebodzin | 30 | 35 | 37-40 | 9 | 8 | 13 |
14. | MKS Myszków | 30 | 25 | 27-56 | 6 | 7 | 17 |
15. | Nysa Zgorzelec | 30 | 23 | 27-54 | 5 | 8 | 17 |
16. | Skalnik Gracze | 30 | 15 | 24-66 | 4 | 3 | 23 |
Do II ligi awansował Piast Gliwice.
Do IV ligi spadły: Grunwald Ruda Śląska, Pogoń Świebodzin, MKS Myszków, Nysa Zgorzelec i Skalnik Gracze.
Odra Opole połączyła się z Unią Opole, a KS Myszków zmienił nazwę na MKS Myszków przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
Po sezonie: z … awansowały:…., a z … ligi spadł: …