Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 282: | Linia 282: | ||
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
! WIDTH=4%|15 | |||
! WIDTH=4%|16 | |||
! WIDTH=4%|17 | |||
! WIDTH=4%|18 | |||
! WIDTH=4%|19 | |||
! WIDTH=4%|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Piast Nowa Ruda | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|8-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Pszów | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|5-0* | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Bumar-Piast Gliwice | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Chrobry Głogów | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Knurów | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|9-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Odra Opole | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Carbo Gliwice | |||
| ALIGN=center|4-4 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|4-4 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|MK Górnik Katowice | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Ślęza Wrocław | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|7-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|MCKS Czeladź | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Rydułtowy | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Metal Kluczbork | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Radzionków | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|ROW Rybnik | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-6 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|Kuźnia Jawor | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|Granica Bogatynia | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=LEFT|Małapanew Ozimek | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Świebodzice | |||
| ALIGN=center|1-8 | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|3-0* | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-3* | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1989/1990]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 1989/1990]] |
Wersja z 10:31, 25 lut 2021
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | +1 | -1 | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | 38 | 65 | 21 | 11 | 6 | 12 | 75 | 20 | |
2 | GKS Tychy | 38 | 60 | 22 | 8 | 8 | 9 | 1 | 75 | 32 |
3 | Piast Nowa Ruda | 38 | 58 | 23 | 6 | 9 | 6 | 65 | 27 | |
4 | Górnik Pszów | 38 | 55 | 19 | 10 | 9 | 8 | 1 | 67 | 35 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 38 | 53 | 17 | 14 | 7 | 5 | 55 | 31 | |
6 | Chrobry Głogów | 38 | 53 | 21 | 8 | 9 | 7 | 4 | 62 | 43 |
7 | Górnik Knurów | 38 | 44 | 17 | 7 | 14 | 5 | 2 | 57 | 45 |
8 | Odra Opole | 38 | 44 | 16 | 11 | 11 | 5 | 4 | 57 | 48 |
9 | Carbo Gliwice | 38 | 42 | 13 | 13 | 12 | 3 | 54 | 43 | |
10 | MK Górnik Katowice | 38 | 41 | 13 | 15 | 10 | 2 | 2 | 47 | 40 |
11 | Ślęza Wrocław | 38 | 38 | 13 | 11 | 14 | 3 | 2 | 42 | 39 |
12 | MCKS Czeladź | 38 | 37 | 11 | 14 | 13 | 2 | 1 | 34 | 31 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 38 | 35 | 13 | 10 | 15 | 5 | 6 | 49 | 49 |
14 | Metal Kluczbork | 38 | 34 | 12 | 12 | 14 | 1 | 3 | 31 | 41 |
15 | Ruch Radzionków | 38 | 32 | 11 | 10 | 17 | 2 | 2 | 31 | 43 |
16 | ROW Rybnik | 38 | 31 | 13 | 6 | 19 | 4 | 5 | 45 | 57 |
17 | Kuźnia Jawor | 38 | 24 | 9 | 11 | 18 | 1 | 6 | 32 | 58 |
18 | Granica Bogatynia | 38 | 7 | 6 | 9 | 23 | 14 | 27 | 90 | |
19 | Małapanew Ozimek | 38 | 4 | 3 | 11 | 24 | 13 | 20 | 77 | |
20 | Victoria Świebodzice | 38 | 3 | 6 | 5 | 27 | 14 | 24 | 100 |
Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt.
W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice.
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 0-0 | 1-0 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 1-1 | 4-0 | 0-0 | 4-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 6-1 | 6-0 | 5-0 |
2 | GKS Tychy | 2-0 | - | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 0-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 2-0 | 4-2 | 5-1 | 4-0 | 5-0 | 3-0 |
3 | Piast Nowa Ruda | 0-1 | 5-2 | - | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 4-0 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 5-0 | 2-1 | 8-0 |
4 | Górnik Pszów | 1-1 | 1-0 | 2-0 | - | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 3-1 | 1-0 | 3-0 | 4-1 | 3-0 | 0-1 | 3-2 | 2-0 | 1-1 | 5-0* | 3-0 | 3-0 | 5-1 |
5 | Bumar-Piast Gliwice | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 1-3 | - | 2-1 | 2-0 | 1-1 | 3-1 | 1-3 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 3-1 | 3-0 | 3-0 | 6-1 | 4-3 | 2-0 |
6 | Chrobry Głogów | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 2-2 | - | 1-4 | 3-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | 4-1 | 5-2 | 3-0 | 2-0 | 4-1 | 1-1 | 2-1 |
7 | Górnik Knurów | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 3-0 | - | 4-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 3-1 | 4-0 | 1-1 | 9-2 |
8 | Odra Opole | 2-1 | 3-2 | 0-1 | 0-0 | 2-0 | 0-1 | 2-0 | - | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 1-6 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | 1-1 |
9 | Carbo Gliwice | 4-4 | 1-0 | 1-2 | 0-0 | 0-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 | - | 1-1 | 1-0 | 4-2 | 4-1 | 1-1 | 2-0 | 2-0 | 3-2 | 4-4 | 2-0 | 6-0 |
10 | MK Górnik Katowice | 0-0 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 2-2 | 3-1 | 1-1 | - | 2-1 | 3-1 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 1-0 | 5-1 | 3-0 | 3-2 |
11 | Ślęza Wrocław | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 2-1 | - | 1-0 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 2-2 | 1-1 | 7-1 | 0-0 | 3-1 |
12 | MCKS Czeladź | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | - | 0-0 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 2-0 | 0-0 | 2-0 |
13 | Naprzód Rydułtowy | 0-4 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 5-0 | 2-3 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-1 | - | 1-0 | 2-0 | 5-0 | 1-0 | 4-0 | 3-0 | 5-0 |
14 | Metal Kluczbork | 0-2 | 3-2 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | - | 0-0 | 2-4 | 1-0 | 1-1 | 3-0 | 0-0 |
15 | Ruch Radzionków | 0-3 | 3-1 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 3-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | - | 3-2 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 3-0 |
16 | ROW Rybnik | 0-1 | 1-4 | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 1-2 | 1-0 | 3-6 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 2-3 | 0-0 | 1-0 | - | 3-1 | 3-0 | 4-1 | 1-0 |
17 | Kuźnia Jawor | 1-0 | 0-3 | 1-0 | 1-1 | 2-2 | 0-3 | 0-2 | 0-1 | 1-3 | 1-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 1-0 | 0-0 | - | 3-1 | 2-0 | 3-0 |
18 | Granica Bogatynia | 1-0 | 0-3 | 0-3 | 0-5 | 0-1 | 1-3 | 2-0 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 3-2 | 0-3 | 0-0 | - | 1-1 | 0-1 |
19 | Małapanew Ozimek | 0-3 | 0-0 | 0-5 | 2-0 | 0-3 | 0-1 | 0-1 | 1-1 | 0-3 | 1-0 | 1-2 | 0-4 | 1-2 | 3-1 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | 0-2 | - | 0-2 |
20 | Victoria Świebodzice | 1-8 | 0-5 | 1-2 | 3-0* | 1-2 | 1-4 | 0-1 | 0-5 | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3* | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 0-3 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | - |