Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 159: | Linia 159: | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
Wersja z 10:59, 6 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie II Sosnowiec (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Pilica Wierbka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Płomień Milowice | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | RKS Grodziec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | AKS II Niwka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | MCKS II Czeladź | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | KS Olkusz | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Czarni Sosnowiec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 26 | 69 |
12 | Przebój Wolbrom | 24 | 16 | ? | ? | ? | 16 | 43 |
13 | Włókniarz Zawiercie (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 12 | 50 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Zagłębie II Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
Płomień Milowice
GKS Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec
AKS II Niwka
Górnik II Sosnowiec
MCKS II Czeladź
KS Olkusz
Czarni Sosnowiec
Przebój Wolbrom
Włókniarz Zawiercie