Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 15: | Linia 15: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] (S) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] (A) | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 |
Wersja z 10:54, 6 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie II Sosnowiec (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Pilica Wierbka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Płomień Milowice | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | RKS Grodziec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | AKS II Niwka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | MCKS II Czeladź | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | KS Olkusz | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Czarni Sosnowiec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 26 | 69 |
12 | Przebój Wolbrom | 24 | 16 | ? | ? | ? | 16 | 43 |
13 | Włókniarz Zawiercie (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 12 | 50 |
Kolejka 1
| ALIGN=LEFT|Zagłębie II Sosnowiec (A) | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|2 | ALIGN=LEFT|RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|3 | ALIGN=LEFT|Pilica Wierbka | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|4 | ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|5 | ALIGN=LEFT|GKS Dąbrowa Górnicza | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|6 | ALIGN=LEFT|RKS Grodziec | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|7 | ALIGN=LEFT|AKS II Niwka | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|8 | ALIGN=LEFT|Górnik II Sosnowiec | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|9 | ALIGN=LEFT|MCKS II Czeladź | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|10 | ALIGN=LEFT|KS Olkusz | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|?
|- | ALIGN=center|11 | ALIGN=LEFT|Czarni Sosnowiec | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|17 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|26 | ALIGN=center|69
|- | ALIGN=center|12 | ALIGN=LEFT|Przebój Wolbrom | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|16 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|16 | ALIGN=center|43
|- BGCOLOR=#F08099 | ALIGN=center|13 | ALIGN=LEFT|Włókniarz Zawiercie (S) | ALIGN=center|24 | ALIGN=center|8 | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|? | ALIGN=center|12 | ALIGN=center|50 |}