Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 247: | Linia 247: | ||
[[Przebój Wolbrom]] | [[Przebój Wolbrom]] | ||
[[Włókniarz Zawiercie]] | [[Włókniarz Zawiercie]] | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] (S) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|} | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Pilica Wierbka]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
[[KS Olkusz]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Przebój Wolbrom]] | |||
[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
[[Kategoria:Klasa Terenowa|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Klasa Terenowa|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ..... poziomu|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ..... poziomu|Sezon 1977/1978]] |
Wersja z 22:56, 8 sie 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie II Sosnowiec (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Pilica Wierbka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Płomień Milowice | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | RKS Grodziec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | AKS II Niwka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | MCKS II Czeladź | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | KS Olkusz | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Czarni Sosnowiec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 26 | 69 |
12 | Przebój Wolbrom | 24 | 16 | ? | ? | ? | 16 | 43 |
13 | Włókniarz Zawiercie (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 12 | 50 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Zagłębie II Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
Płomień Milowice
GKS Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec
AKS II Niwka
Górnik II Sosnowiec
MCKS II Czeladź
KS Olkusz
Czarni Sosnowiec
Przebój Wolbrom
Włókniarz Zawiercie
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie II Sosnowiec (A) | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Pilica Wierbka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Płomień Milowice | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | RKS Grodziec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | AKS II Niwka | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | MCKS II Czeladź | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | KS Olkusz | 24 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Czarni Sosnowiec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 26 | 69 |
12 | Przebój Wolbrom | 24 | 16 | ? | ? | ? | 16 | 43 |
13 | Włókniarz Zawiercie (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 12 | 50 |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Zagłębie II Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
Płomień Milowice
GKS Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec
AKS II Niwka
Górnik II Sosnowiec
MCKS II Czeladź
KS Olkusz
Czarni Sosnowiec
Przebój Wolbrom
Włókniarz Zawiercie