Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978 | '''Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978''' | ||
* Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Zagłębie II Sosnowiec. Spadek do Klasy A: Włókniarz Zawiercie. | |||
* Górnik II Sosnowiec (powstały po połączeniu Górnika Zagórze i Górnika Klimontów) jest następcą grającego w zeszłym sezonie w Klasie Terenowej Górnika Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] (S) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Pilica Wierbka]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
[[KS Olkusz]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Przebój Wolbrom]] | |||
[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Pilica Wierbka]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
[[KS Olkusz]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Przebój Wolbrom]] | |||
[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa Terenowa (?)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Pilica Wierbka]] | |||
[[Płomień Milowice]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | |||
[[KS Olkusz]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Przebój Wolbrom]] | |||
[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
=Bibliografia (źródła):= | |||
* "Wiadomości Zagłębia", lata 1977-1978. | |||
[[Kategoria:Klasa Terenowa|Sezon 1977/1978]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 23:29, 4 gru 2023
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978
- Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Zagłębie II Sosnowiec. Spadek do Klasy A: Włókniarz Zawiercie.
- Górnik II Sosnowiec (powstały po połączeniu Górnika Zagórze i Górnika Klimontów) jest następcą grającego w zeszłym sezonie w Klasie Terenowej Górnika Zagórze. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie II Sosnowiec (A) | 24 | 41 | ? | ? | ? | 61 | 12 |
2 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 24 | 36 | ? | ? | ? | 63 | 19 |
3 | Pilica Wierbka | 24 | 30 | ? | ? | ? | 27 | 17 |
4 | Płomień Milowice | 24 | 28 | ? | ? | ? | 33 | 21 |
5 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | 27 | ? | ? | ? | 28 | 30 |
6 | RKS Grodziec | 24 | 24 | ? | ? | ? | 32 | 34 |
7 | AKS II Niwka | 24 | 22 | ? | ? | ? | 27 | 28 |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | 21 | ? | ? | ? | 22 | 24 |
9 | MCKS II Czeladź | 24 | 21 | ? | ? | ? | 28 | 34 |
10 | KS Olkusz | 24 | 20 | ? | ? | ? | 23 | 25 |
11 | Czarni Sosnowiec | 24 | 17 | ? | ? | ? | 26 | 69 |
12 | Przebój Wolbrom | 24 | 16 | ? | ? | ? | 16 | 43 |
13 | Włókniarz Zawiercie (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 12 | 50 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1977 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Zagłębie II Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
Płomień Milowice
GKS Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec
AKS II Niwka
Górnik II Sosnowiec
MCKS II Czeladź
KS Olkusz
Czarni Sosnowiec
Przebój Wolbrom
Włókniarz Zawiercie
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? (S) | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie II Sosnowiec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Pilica Wierbka Płomień Milowice GKS Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec AKS II Niwka Górnik II Sosnowiec MCKS II Czeladź KS Olkusz Czarni Sosnowiec Przebój Wolbrom Włókniarz Zawiercie
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (? | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (? | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (? | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (? | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 13 | ??? 1978 (? | - | ??? | - | PAUZA |
Zagłębie II Sosnowiec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Pilica Wierbka Płomień Milowice GKS Dąbrowa Górnicza RKS Grodziec AKS II Niwka Górnik II Sosnowiec MCKS II Czeladź KS Olkusz Czarni Sosnowiec Przebój Wolbrom Włókniarz Zawiercie
Bibliografia (źródła):
- "Wiadomości Zagłębia", lata 1977-1978.