Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | '''Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
Linia 75: | Linia 182: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 83: | Linia 190: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 92: | Linia 199: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 101: | Linia 208: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 110: | Linia 217: | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 139: | Linia 237: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 147: | Linia 245: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 156: | Linia 254: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 165: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 173: | Linia 271: | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 204: | Linia 291: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 212: | Linia 299: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 221: | Linia 308: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 230: | Linia 317: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 238: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 267: | Linia 343: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 284: | Linia 360: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 293: | Linia 369: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 333: | Linia 399: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 341: | Linia 407: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 350: | Linia 416: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 359: | Linia 425: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 367: | Linia 433: | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 395: | Linia 451: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 412: | Linia 468: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 421: | Linia 477: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
Linia 461: | Linia 507: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 469: | Linia 515: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 478: | Linia 524: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 487: | Linia 533: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 495: | Linia 541: | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 523: | Linia 559: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 540: | Linia 576: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 549: | Linia 585: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 558: | Linia 594: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1934]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1934]] | |||
[[Kategoria: KOZPN|1934]] | |||
[[ | |||
[[ | |||
[[ |
Aktualna wersja na dzień 19:50, 4 lip 2022
Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Arja | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Przemsza | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Jaworznik | - | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Cynkownia | - | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Arja | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Przemsza | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Cynkownia | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | - | pauza |
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | - | pauza |
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Przemsza | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Cynkownia | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | - | Arja | - | pauza |
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Arja | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | - | pauza |
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Przemsza | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Cynkownia | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | AKS Niwka | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | - | Orzeł Bobrowniki | - | pauza |
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Arja | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | - | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Cynkownia | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | AKS Niwka | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | - | Przemsza | - | pauza |