Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 19 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | '''Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | ||
==RUNDA | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
===Kolejka | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 14: | Linia 124: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Jaworznik]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 70: | Linia 177: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Arja]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cynkownia]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=11%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Arja]] | |||
| ALIGN=center|[[Jaworznik]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 126: | Linia 286: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Cynkownia]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=11%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
[[ | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
[[ | | ALIGN=center|5 | ||
[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Arja]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka | ===Kolejka 6=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 183: | Linia 394: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Jaworznik]] | |||
| ALIGN=center|[[Cynkownia]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=11%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Przemsza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
[[ | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
[[ | | ALIGN=center|7 | ||
[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 240: | Linia 502: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Jaworznik]] | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | |||
| ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Cynkownia]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=11%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Cynkownia]] | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[K.S. Związku Strzeleckiego]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Arja]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Nadbrynica]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gwiazda Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jaworznik]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1934]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1934]] | |||
[[Kategoria: KOZPN|1934]] | |||
[[ | |||
[[ | |||
[[ |
Aktualna wersja na dzień 19:50, 4 lip 2022
Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1934
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Arja | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Przemsza | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Jaworznik | - | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Cynkownia | - | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Arja | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Przemsza | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Cynkownia | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | - | pauza |
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | - | pauza |
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Przemsza | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Cynkownia | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | - | Arja | - | pauza |
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Arja | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | AKS Niwka | - | pauza |
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Przemsza | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Cynkownia | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | AKS Niwka | Gwiazda Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | - | Orzeł Bobrowniki | - | pauza |
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Jaworznik | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Nadbrynica | K.S. Związku Strzeleckiego | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Arja | Cynkownia | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Przemsza | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | - | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Cynkownia | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | K.S. Związku Strzeleckiego | Arja | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | AKS Niwka | Nadbrynica | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Gwiazda Sosnowiec | Jaworznik | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | - | Przemsza | - | pauza |