Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (A) | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Jedność II Michałkowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|91 | ||
|} | |} |
Wersja z 20:46, 19 lip 2017
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iskra Psary (A) | 22 | 37 | ? | ? | ? | 65 | 28 |
2 | Unia Ząbkowice (A) | 22 | 34 | ? | ? | ? | 58 | 26 |
3 | Jedność II Michałkowice | 22 | 33 | ? | ? | ? | 56 | 21 |
4 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 22 | 28 | ? | ? | ? | 60 | 36 |
5 | Przemsza Okradzionów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 65 | 44 |
6 | Błękitni Sarnów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 50 | 47 |
7 | Sarmacja II Będzin | 22 | 21 | ? | ? | ? | 65 | 49 |
8 | Jedność Strzyżowice | 22 | 19 | ? | ? | ? | 45 | 66 |
9 | Górnik II Zagórze | 22 | 18 | ? | ? | ? | 59 | 57 |
10 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 14 | ? | ? | ? | 38 | 74 |
11 | Pionier Ujejsce | 22 | 6 | ? | ? | ? | 23 | 69 |
12 | Przemsza Okradzionów | 22 | 6 | ? | ? | ? | 24 | 91 |