Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975''' | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975''' | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: Iskra Psary, Unia Ząbkowice. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
- | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] (A) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Jedność II Michałkowice | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|91 | |||
|} | |||
===Kolejka 22=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 1''' (2:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS II Zagłębie DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Michałkowice|Jedność II Michałkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Okradzionów|LZS Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Pionier Ujejsce|LZS Pionier Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (0:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze|Górnik II Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' (3:1) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1974/1975]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1974/1975]] | |||
[[Kategoria:Sezon 1974/1975]] |
Aktualna wersja na dzień 08:35, 5 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 1974/1975
Awans do Klasy A Sosnowiec: Iskra Psary, Unia Ząbkowice. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. -
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iskra Psary (A) | 22 | 37 | ? | ? | ? | 65 | 28 |
2 | Unia Ząbkowice (A) | 22 | 34 | ? | ? | ? | 58 | 26 |
3 | Jedność II Michałkowice | 22 | 33 | ? | ? | ? | 56 | 21 |
4 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 22 | 28 | ? | ? | ? | 60 | 36 |
5 | Przemsza Okradzionów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 65 | 44 |
6 | Błękitni Sarnów | 22 | 24 | ? | ? | ? | 50 | 47 |
7 | Sarmacja II Będzin | 22 | 21 | ? | ? | ? | 65 | 49 |
8 | Jedność Strzyżowice | 22 | 19 | ? | ? | ? | 45 | 66 |
9 | Górnik II Zagórze | 22 | 18 | ? | ? | ? | 59 | 57 |
10 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 14 | ? | ? | ? | 38 | 74 |
11 | Pionier Ujejsce | 22 | 6 | ? | ? | ? | 23 | 69 |
12 | RKS II Grodziec | 22 | 6 | ? | ? | ? | 24 | 91 |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | Błękitni Sarnów | Promień Strzemieszyce Małe | 6 : 1 (2:1) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | RKS II Grodziec | Unia Ząbkowice | 1 : 4 (0:2) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | RKS II Zagłębie DG | Jedność II Michałkowice | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | LZS Przemsza Okradzionów | Jedność Strzyżowice | 4 : 0 (1:0) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | LZS Pionier Ujejsce | Iskra Psary | 1 : 4 (0:3) |
Klasa B (Sosnowiec) | 22 | ??? 1975 (?) | ??? | Górnik II Zagórze | Sarmacja II Będzin | 5 : 3 (3:1) |