Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[ZZZ Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 2''' (4:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[ZZK Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1945]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} |
Wersja z 22:44, 27 sie 2014
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 7 października 1945 (n) | ? | Płomień Milowice | ZZZ Strzemieszyce | 6 : 2 (4:1) |
1 | 7 października 1945 (n) | ? | ZZK Sosnowiec | Zew Niemce | 2 : 0 (1:0) |
1 | 7 października 1945 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | 7 października 1945 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |