Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947'''”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec Zagłębianka Będzin. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* W rozgrywkach wzięły udział drużyny: [[Zagłębianka Będzin]], [[Polonia Sosnowiec|RKS Polonia Sosnowiec]], [[Górnik Piaski]], [[Kolejarz Sosnowiec|ZZK Sosnowiec]], [[LZS Dobieszowice|Dobieszowicki KS]], [[Brynica Czeladź]], [[TUR Sosnowiec]], [[Orzeł Bobrowniki]], [[RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Polonia Sosnowiec|RKS Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[ZZK Sosnowiec]] | |||
[[Dobieszowicki KS]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[TUR Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH= 6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH= 7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1947]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1947]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1947]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1947]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1946]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[?]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
[[Polonia Sosnowiec|RKS Polonia Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
[[ZZK Sosnowiec]] | |||
[[Dobieszowicki KS]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[TUR Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Przyszłość Żychcice]] | |||
[[Kategoria:Piłka nożna|Sezon 1946/1947]] | |||
[[Kategoria:Klasa B|1946/1947]] |
Aktualna wersja na dzień 01:56, 11 lut 2023
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Zagłębie) - Sezon 1946/1947
- Awans do Klasy A Sosnowiec Zagłębianka Będzin. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- W rozgrywkach wzięły udział drużyny: Zagłębianka Będzin, RKS Polonia Sosnowiec, Górnik Piaski, ZZK Sosnowiec, Dobieszowicki KS, Brynica Czeladź, TUR Sosnowiec, Orzeł Bobrowniki, RKS Przyszłość Żychcice
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębianka Będzin (A) | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Górnik Piaski | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
1 | ??? 1946 (n) | ? | ? | PAUZA | - |
Zagłębianka Będzin RKS Polonia Sosnowiec Górnik Piaski ZZK Sosnowiec Dobieszowicki KS Brynica Czeladź TUR Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Przyszłość Żychcice
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | ? | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA WIOSENNA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1947 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
10 | ??? 1946 (n) | ? | ? | PAUZA | - |
Zagłębianka Będzin RKS Polonia Sosnowiec Górnik Piaski ZZK Sosnowiec Dobieszowicki KS Brynica Czeladź TUR Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Przyszłość Żychcice