Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „w”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I - Sezon 1979/1980''' | |||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: GKS II Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza|GKS II Dąbrowa Górnicza]] (A) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec|Polonia II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1979/1980]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1979/1980]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1979/1980]] |
Aktualna wersja na dzień 11:15, 31 maj 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I - Sezon 1979/1980
- Awans do Klasy A Sosnowiec: GKS II Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS II Dąbrowa Górnicza (A) | 14 | 24 | ? | ? | ? | 55 | 19 |
2 | Przemsza Okradzionów | 14 | 22 | ? | ? | ? | 47 | 18 |
3 | Płomień II Milowice | 14 | 21 | ? | ? | ? | 57 | 22 |
4 | Górnik II Kazimierz | 14 | 16 | ? | ? | ? | 39 | 21 |
5 | Jedność Strzyżowice | 14 | 12 | ? | ? | ? | 26 | 38 |
6 | RKS II Grodziec | 14 | 10 | ? | ? | ? | 26 | 40 |
7 | Błękitni Sarnów | 14 | 4 | ? | ? | ? | 24 | 70 |
8 | Polonia II Sosnowiec | 14 | 3 | ? | ? | ? | 13 | 50 |