Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1978/1979''' | |||
* Awans do Klasy A Sosnowiec Promień Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 19: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|?29 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza|GKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|?26 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice|Płomień Milowice II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary|Iskra II Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|} | |} | ||
Linia 201: | Linia 194: | ||
[[Błękitni Sarnów|LZS Błękitni Sarnów]] | [[Błękitni Sarnów|LZS Błękitni Sarnów]] | ||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza|GKS II Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Czarni Sosnowiec|Czarni II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Kazimierz|Górnik II Kazimierz]] | |||
[[RKS Grodziec|RKS Górnik II Grodziec]] | |||
[[Promień Strzemieszyce Małe|LZS Promień Strzemieszyce]] | |||
[[Jedność Strzyżowice]] | |||
[[Przemsza Okradzionów]] | |||
[[Błękitni Sarnów|LZS Błękitni Sarnów]] | |||
=Źródło (bibliografia)= | |||
* "Wiadomości Zagłębia', lata 1978-1979 | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1978/1979]] | [[Kategoria:Klasa B|Sezon 1978/1979]] | ||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1978/1979]] | [[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1978/1979]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1978/1979]] |
Aktualna wersja na dzień 10:41, 19 sty 2023
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1978/1979
- Awans do Klasy A Sosnowiec Promień Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Promień Strzemieszyce Małe (A) | 16 | 25 | ? | ? | ? | 65 | ?29 |
2 | GKS II Dąbrowa Górnicza | 16 | 20 | ? | ? | ? | 41 | ?26 |
3 | Górnik II Kazimierz | 16 | 18 | ? | ? | ? | 37 | 23 |
4 | Płomień Milowice II Sosnowiec | 16 | 18 | ? | ? | ? | 32 | 34 |
5 | Przemsza Okradzionów | 16 | 17 | ? | ? | ? | 51 | 31 |
6 | RKS II Grodziec | 16 | 17 | ? | ? | ? | 33 | 38 |
7 | Jedność Strzyżowice | 16 | 15 | ? | ? | ? | 33 | 44 |
8 | Iskra II Psary | 16 | 8 | ? | ? | ? | 22 | 61 |
9 | Błękitni Sarnów | 16 | 6 | ? | ? | ? | 22 | 56 |
Płomień II Milowice GKS II Dąbrowa Górnicza Czarni II Sosnowiec Górnik II Kazimierz RKS Górnik II Grodziec LZS Promień Strzemieszyce Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów LZS Błękitni Sarnów
Runda jesienna
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Płomień II Milowice GKS II Dąbrowa Górnicza Czarni II Sosnowiec Górnik II Kazimierz RKS Górnik II Grodziec LZS Promień Strzemieszyce Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów LZS Błękitni Sarnów
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Płomień II Milowice GKS II Dąbrowa Górnicza Czarni II Sosnowiec Górnik II Kazimierz RKS Górnik II Grodziec LZS Promień Strzemieszyce Jedność Strzyżowice Przemsza Okradzionów LZS Błękitni Sarnów
Źródło (bibliografia)
- "Wiadomości Zagłębia', lata 1978-1979