Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 37 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 37: | Linia 37: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
Linia 53: | Linia 53: | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
|- | |- | ||
Linia 314: | Linia 314: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 384: | Linia 373: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 3''' (4:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | |||
===Kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 455: | Linia 432: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (3:2) zweryfikowany 0:3 w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' w.o. | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
Linia 525: | Linia 491: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9 : 2''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 0''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (2:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 595: | Linia 550: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 czerwca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 668: | Linia 611: | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== | ||
Linia 803: | Linia 737: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 1''' (2:1) | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (2:1) | ||
Linia 812: | Linia 746: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
Linia 821: | Linia 755: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
Linia 830: | Linia 764: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 1''' (2:1) | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (2:1) | ||
Linia 839: | Linia 773: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
Linia 845: | Linia 779: | ||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 872: | Linia 796: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 lipca]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Zew Ostrowy Górnicze]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 12=== | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 942: | Linia 855: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 5''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
Linia 1012: | Linia 913: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''9 : 3''' (4:2) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1081: | Linia 972: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''10 : 0''' (5:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (2:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 1151: | Linia 1031: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1160: | Linia 1040: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1169: | Linia 1049: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1178: | Linia 1058: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1187: | Linia 1067: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 sierpnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 1414: | Linia 1294: | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
* Awans do turnieju barażowego o grę w Klasie A: Górnik Sosnowiec. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Unia II Ząbkowice, Stal Huta Buczek Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 1432: | Linia 1315: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] (B) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] (S) | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
|} | |} | ||
Linia 1545: | Linia 1428: | ||
'''Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:''' | '''Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:''' | ||
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 | Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrali mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny (Górnik Sosnowiec i Stal Rogoźnik) tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy A | ||
[[Stal Rogoźnik]] | [[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
[[Górnik Sosnowiec]] | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Budowlani Ogrodzieniec]] | [[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
[[Skra II Częstochowa]] | [[Skra II Częstochowa]] | ||
Linia 1568: | Linia 1451: | ||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[25 października]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' | ||
|- | |- | ||
Linia 1578: | Linia 1461: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:3) | ||
|- | |- | ||
Linia 1586: | Linia 1469: | ||
| ALIGN=center|[[31 października]] [[1959]] (s) | | ALIGN=center|[[31 października]] [[1959]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1597: | Linia 1480: | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1604: | Linia 1487: | ||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[1959]] (n) | | ALIGN=center|[[8 listopada]] [[1959]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (3:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1614: | Linia 1497: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''3 : 5''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1622: | Linia 1505: | ||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1959]] (n) | | ALIGN=center|[[15 listopada]] [[1959]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1632: | Linia 1515: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''2 : 7''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 1640: | Linia 1523: | ||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[1959]] (n) | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[1959]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1651: | Linia 1534: | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
Linia 1658: | Linia 1541: | ||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[1959]] (n) | | ALIGN=center|[[29 listopada]] [[1959]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1668: | Linia 1551: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | | ALIGN=center|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|[[Stal Rogoźnik]] | | ALIGN=center|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center|'' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 1689: | Linia 1572: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik| Stal Rogoźnik]] (A) | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skra II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1959]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1959|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1959]] |
Aktualna wersja na dzień 07:33, 13 kwi 2023
1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Zagórze | Zagórze |
5 | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Dąbrowa Górnicza |
6 | Górnik Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Kotły (Kotlarz) Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Buczka Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Unia II Ząbkowice | Ząbkowice |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | Górnik Klimontów | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 3 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | Brynica Czeladź | AKS II Niwka | 6 : 1 (4:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza | 2 : 5 (2:3) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | Górnik Zagórze | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1959 | ??? | Górnik Zagórze | Kotlarz Sosnowiec | 4 : 1 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Unia II Ząbkowice | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Brynica Czeladź | 0 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1959 | ??? | AKS II Niwka | Górnik Klimontów | 2 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 4 : 0 (0:0) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | 26 kwietnia 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 1 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 26 kwietnia 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | AKS II Niwka | 3 : 4 (2:3) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 26 kwietnia 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 3 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 26 kwietnia 1959 | ??? | Brynica Czeladź | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 26 kwietnia 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik Zagórze | 1 : 3 (0:3) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | 3 maja 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 6 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 3 maja 1959 | ??? | Górnik Zagórze | Brynica Czeladź | 5 : 2 (3:2) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 3 maja 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Górnik Klimontów | 11 : 0 (6:0) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 3 maja 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 5 : 2 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 3 maja 1959 | ??? | AKS II Niwka | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 1 (2:0) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | 10 maja 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Unia II Ząbkowice | 3 : 0 w.o. |
Klasa B, Grupa I | 5 | 10 maja 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Górnik Zagórze | 0 : 4 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 10 maja 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 3 (0:3) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 10 maja 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 4 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 10 maja 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | AKS II Niwka | 3 : 0 w.o. |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | 17 maja 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Kotlarz Sosnowiec | 4 : 3 (4:1) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 17 maja 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik Klimontów | 2 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 17 maja 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 4 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 17 maja 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | AKS II Niwka | 2 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 17 maja 1959 | ??? | Górnik Zagórze | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 8 : 0 (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 0 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | AKS II Niwka | GKS Górnik Sosnowiec | 5 : 3 (3:2) zweryfikowany 0:3 w.o. |
Klasa B, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Zagórze | 2 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Unia II Ząbkowice | 2 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Brynica Czeladź | 0 : 3 w.o. |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | 7 czerwca 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 3 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 7 czerwca 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 9 : 2 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 7 czerwca 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 7 czerwca 1959 | ??? | Górnik Zagórze | AKS II Niwka | 8 : 0 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 7 czerwca 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 5 : 1 (2:1) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 14 czerwca 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | GKS Górnik Sosnowiec | 2 : 2 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 14 czerwca 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Górnik Zagórze | 0 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 14 czerwca 1959 | ??? | AKS II Niwka | Unia II Ząbkowice | 2 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 14 czerwca 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Brynica Czeladź | 3 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 14 czerwca 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Górnik Klimontów | 1 : 0 (0:0) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec | 9 | 17 | 8 | 1 | 0 | 36 | 4 |
2 | Górnik Zagórze | 9 | 14 | 7 | 0 | 2 | 35 | 9 |
3 | Brynica Czeladź | 9 | 12 | 6 | 0 | 3 | 36 | 15 |
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 9 | 11 | 5 | 1 | 3 | 29 | 15 |
5 | Kotlarz Sosnowiec | 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 19 | 14 |
6 | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 9 | 8 | 4 | 0 | 5 | 16 | 19 |
7 | AKS II Niwka | 9 | 6 | 2 | 2 | 5 | 11 | 27 |
8 | Unia II Ząbkowice | 9 | 5 | 1 | 3 | 5 | 12 | 30 |
9 | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 9 | 3 | 1 | 1 | 7 | 16 | 37 |
10 | Górnik Klimontów | 9 | 3 | 1 | 1 | 7 | 7 | 29 |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | 19 lipca 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Górnik Zagórze | 6 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 19 lipca 1959 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 19 lipca 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 19 lipca 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 7 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | 19 lipca 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Unia II Ząbkowice | 6 : 0 (0:0) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | 26 lipca 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik Zagórze | 0 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 26 lipca 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | GKS Górnik Sosnowiec | 0 : 3 w.o. |
Klasa B, Grupa I | 11 | 26 lipca 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 3 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 26 lipca 1959 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 4 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | 26 lipca 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 3 (0:1) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | 6 sierpnia 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Kotlarz Sosnowiec | 4 : 1 (3:0) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 6 sierpnia 1959 | ??? | AKS II Niwka | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 6 sierpnia 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Górnik Klimontów | 1 : 5 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 6 sierpnia 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Brynica Czeladź | 5 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | 6 sierpnia 1959 | ??? | Górnik Zagórze | Unia II Ząbkowice | 7 : 0 (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | 9 sierpnia 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Unia II Ząbkowice | 3 : 0 w.o. |
Klasa B, Grupa I | 13 | 9 sierpnia 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Górnik Zagórze | 2 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 9 sierpnia 1959 | ??? | Górnik Klimontów | GKS Górnik Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 9 sierpnia 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 2 : 1 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 13 | 9 sierpnia 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 9 : 3 (4:2) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | 23 sierpnia 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Brynica Czeladź | 1 : 1 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 23 sierpnia 1959 | ??? | Górnik Zagórze | Górnik Klimontów | 3 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 23 sierpnia 1959 | ??? | GKS Górnik Sosnowiec | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 10 : 0 (5:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 23 sierpnia 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 2 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 14 | 23 sierpnia 1959 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 0 (2:0) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 15 | 30 sierpnia 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 30 sierpnia 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 30 sierpnia 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 30 sierpnia 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 15 | 30 sierpnia 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
- Awans do turnieju barażowego o grę w Klasie A: Górnik Sosnowiec. Spadek do Klasy C Sosnowiec: Unia II Ząbkowice, Stal Huta Buczek Sosnowiec. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec (B) | 18 | 34 | 16 | 2 | 0 | 81 | 12 |
2 | Górnik Zagórze | 18 | 28 | ? | ? | ? | 68 | 19 |
3 | Brynica Czeladź | 18 | 27 | ? | ? | ? | 53 | 28 |
4 | Zew Ostrowy Górnicze | 18 | 23 | ? | ? | ? | 52 | 30 |
5 | Kotlarz Sosnowiec | 18 | 16 | ? | ? | ? | 36 | 38 |
6 | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | 18 | 13 | ? | ? | ? | 33 | 51 |
7 | AKS II Niwka | 18 | 12 | ? | ? | ? | 34 | 63 |
8 | Górnik Klimontów | 18 | 11 | ? | ? | ? | 24 | 53 |
9 | Unia II Ząbkowice (S) | 18 | 10 | ? | ? | ? | 25 | 56 |
10 | Stal Huta Buczek Sosnowiec (S) | 18 | 6 | ? | ? | ? | 13 | 69 |
BARAŻ O KLASĘ A
Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrali mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny (Górnik Sosnowiec i Stal Rogoźnik) tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy A
Stal Rogoźnik GKS Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa
TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Sosnowiec (A) | 6 | 12 | 6 | 0 | 0 | 20 | 7 |
2 | Stal Rogoźnik (A) | 6 | 7 | 3 | 1 | 2 | 15 | 9 |
3 | Budowlani Ogrodzieniec | 6 | 3 | 1 | 1 | 4 | 8 | 13 |
4 | Skra II Częstochowa | 6 | 2 | 1 | 0 | 5 | 9 | 23 |