Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Olkusz) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Olkusz) - Sezon 1998/1999”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Olkusz) - Sezon 1998/1999 | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Olkusz) - Sezon 1998/1999''' | ||
* Awans do Klasy A Olkusz: KS II Olkusz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów, zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000. | |||
* Dłubnia Jangrot swoje mecze jako gospodarze rozgrywała w Trzyciążu. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz|KS II Olkusz]] (A) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pomorzanin Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Przeginia]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Laskowianka Laski]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków|MKS II Sławków]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błysk Zederman]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Dłubnia Jangrot]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Leśnik Gorenice]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legion Bydlin]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Prądnik Sułoszowa]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|} | |||
=Bibliografia (źródło)= | |||
* "Tempo", lata 1998-1999 |
Aktualna wersja na dzień 10:20, 17 maj 2023
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Olkusz) - Sezon 1998/1999
- Awans do Klasy A Olkusz: KS II Olkusz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Pomimo zmiany od 1.01.1999 r. podziału administracyjnego polegającego na likwidacji 49 województw, a w zamian utworzeniu 17 województw i powiatów, zmiany w strukturze OZPN-ów będą przeprowadzone w 2000 roku po zakończeniu sezonu 1999/2000.
- Dłubnia Jangrot swoje mecze jako gospodarze rozgrywała w Trzyciążu.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS II Olkusz (A) | 20 | 46 | - | - | - | 50 | 18 |
2 | Pomorzanin Olkusz | 20 | 45 | - | - | - | 56 | 24 |
3 | Promień Przeginia | 20 | 45 | - | - | - | 58 | 28 |
4 | Laskowianka Laski | 20 | 36 | - | - | - | 57 | 28 |
5 | Trzy Korony Żarnowiec | 20 | 32 | - | - | - | 48 | 39 |
6 | MKS II Sławków | 20 | 31 | - | - | - | 42 | 34 |
7 | Błysk Zederman | 20 | 24 | - | - | - | 38 | 39 |
8 | Dłubnia Jangrot | 20 | 24 | - | - | - | 36 | 40 |
9 | Leśnik Gorenice | 20 | 15 | - | - | - | 25 | 65 |
10 | Legion Bydlin | 20 | 15 | - | - | - | 22 | 90 |
11 | Prądnik Sułoszowa | 20 | 7 | - | - | - | 25 | 52 |
Bibliografia (źródło)
- "Tempo", lata 1998-1999