Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
* 11 drużyn | * 11 drużyn | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
. Źródło II Kromołów (Zawiercie) 20 46 15 1 4 49-24 9 0 1 27-13 6 1 3 22-11 | . Źródło II Kromołów (Zawiercie) 20 46 15 1 4 49-24 9 0 1 27-13 6 1 3 22-11 |
Wersja z 17:40, 5 cze 2015
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003
- 11 drużyn
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (B) | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
. Źródło II Kromołów (Zawiercie) 20 46 15 1 4 49-24 9 0 1 27-13 6 1 3 22-11
2. Pilica Wierbka 20 45 14 3 3 51-13 7 0 3 29-6 7 3 0 22-7
3. MKS Poręba 20 39 12 3 5 57-29 6 1 3 37-17 6 2 2 20-12
4. Skalniak Kroczyce 20 36 10 6 4 37-24 7 3 0 23-8 3 3 4 14-16
5. Huragan Kocikowa 20 35 11 2 7 44-32 8 0 2 32-15 3 2 5 12-17
6. Budowlani Ogrodzieniec 20 25 7 4 9 29-36 4 2 4 17-14 3 2 5 12-22
7. Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 22 6 4 10 31-35 4 2 4 17-13 2 2 6 14-22
8. Ostoja Żelisławice 20 18 5 3 12 33-52 2 2 6 12-24 3 1 6 21-28
9. Niwy Brudzowice 20 15 4 3 13 23-47 1 3 6 9-20 3 0 7 14-27
10. KS Giebło 20 14 3 5 12 22-62 2 4 4 13-19 1 1 8 9-43
11. Olimpia Włodowice 20 13 3 4 13 28-56 3 2 5 18-24 0 2 8 10-32
- LKS II Wysoka wycofała się po rozegraniu trzech kolejek. Jej wyniki zostały anulowane.
- 1 - awans
- 2 - baraż
Finał - 2 lipca, 6 lipca
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Olimpia Blanowice 2 lipca, 18:00 Pilica Wierbka 4-3 LKS Wysoka 2 lipca, 18:00 Olimpia Blanowice 1-1 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 6 lipca LKS Wysoka 0-0 Pilica Wierbka 6 lipca