Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 125: | Linia 125: | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|59 | | ALIGN=center|59 | ||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:38, 6 sie 2017
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1977/1978
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz II Zawiercie | 18 | 27 | ? | ? | 67 | 29 | ? |
2 | Strażak Nowa Wieś (A) | 18 | 27 | ? | ? | ? | 71 | 30 |
3 | Źródło Kromołów | 18 | 24 | ? | ? | ? | 43 | 26 |
4 | LZS Żelisławice | 18 | 23 | ? | ? | ? | 51 | 33 |
5 | LZS Błękitni Sarnów | 18 | 21 | ? | ? | ? | 40 | 28 |
6 | LZS Olimpia Blanowice | 18 | 18 | ? | ? | ? | 53 | 50 |
7 | LZS Brudzowice | 18 | 13 | ? | ? | ? | 26 | 48 |
8 | LZS Grom Chruszczobród | 18 | 12 | ? | ? | ? | 27 | 75 |
9 | LZS Ciągowice | 18 | 9 | ? | ? | ? | 22 | 48 |
10 | Unia II Ząbkowice (S) | 18 | 6 | ? | ? | ? | 26 | 59 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1978 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Włókniarz II Zawiercie Strażak Nowa Wieś Źródło Kromołów LZS Żelisławice LZS Błękitni Sarnów LZS Olimpia Blanowice LZS Brudzowice LZS Grom Chruszczobród LZS Ciągowice Unia II Ząbkowice