Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1970/1971: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzono nową stronę "Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1970/1971") |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1970/1971 | Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1970/1971 | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie DG]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|89 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Błękitni]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Pionier]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Psary]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Błyskawica]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|100 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Jedność]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Przemsza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka nożna, sezon 1970/1971]] | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1970/1971]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 197O/1971]] |
Aktualna wersja na dzień 22:27, 7 lis 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1970/1971
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie DG (A) | 18 | 33 | 89 | 12 | |||
2 | RKS Grodziec | 18 | 27 | 65 | 31 | |||
3 | KS Unia Ząbkowice | 18 | 23 | 64 | 29 | |||
4 | LZS Błękitni | 18 | 20 | 33 | 31 | |||
5 | LZS Pionier | 18 | 17 | 44 | 42 | |||
6 | LZS Psary | 18 | 16 | 42 | 46 | |||
7 | GKS Dąbrowa Górnicza | 18 | 14 | 28 | 59 | |||
8 | LZS Błyskawica | 18 | 13 | 37 | 100 | |||
9 | LZS Jedność | 18 | 12 | 46 | 52 | |||
10 | LZS Przemsza | 18 | 5 | 19 | 64 |