Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Częstochowa) - Sezon 1928: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 60: | Linia 60: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 71: | Linia 71: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 93: | Linia 93: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 103: | Linia 103: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 114: | Linia 114: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | | ALIGN=LEFT|[[?]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 173: | Linia 184: | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 2=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 188: | Linia 199: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 197: | Linia 208: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 206: | Linia 217: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 215: | Linia 226: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Aktualna wersja na dzień 13:03, 20 mar 2018
Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | RKS Skra | Częstochowa |
2 | KS Turyści | Częstochowa |
3 | KS Sparta Raków | Częstochowa |
4 | KOS Victorja | Częstochowa |
5 | Warta II Częstochowa | Częstochowa |
5 | CKS II Częstochowa | Częstochowa |
7 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | KS Sparta Raków | KOS Victorja Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | KS Turyści Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | Warta II Częstochowa | RKS Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | - | CKS II Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | - | ? | - | PAUZA |
RKS Skra Częstochowa KS Turyści Częstochowa KS Sparta Raków KOS Victorja Częstochowa Warta II Częstochowa CKS II Częstochowa Warta Zawiercie