Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972'''”) |
|||
(Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972''' | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972''' | ||
* Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Husar Będzin. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Do rozgrywek z Klasy A grupa Zawiercie dołączył GKS Dąbrowa Górnicza. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Husar Będzin]] (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] (S) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 5''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[? sierpnia]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|--- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 14=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 15=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 16=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 17=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 18=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 19=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 20=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 21=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 22=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 23=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 24=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 25=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
===Kolejka 26=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1972]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |||
[[Husar Będzin]] | |||
[[Górnik Grodziec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | |||
[[GKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
[[Kategoria:Piłka nożna, sezon 1971/1972]] | |||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1971/1972]] | |||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1971/1972]] |
Aktualna wersja na dzień 22:45, 7 lis 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972
- Awans do Klasy Okręgowej Katowice: Husar Będzin. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Do rozgrywek z Klasy A grupa Zawiercie dołączył GKS Dąbrowa Górnicza.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husar Będzin (A) | 24 | 43 | ? | ? | ? | 79 | 18 |
2 | Górnik Grodziec | 24 | 41 | ? | ? | ? | 74 | 19 |
3 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 24 | 32 | ? | ? | ? | 26 | 17 |
4 | Górnik Zagórze | 24 | 31 | ? | ? | ? | 43 | 29 |
5 | Płomień II Milowice | 24 | 26 | ? | ? | ? | 45 | 24 |
6 | CKS II Czeladź | 24 | 25 | ? | ? | ? | 45 | 29 |
7 | Górnik II Wojkowice | 24 | 22 | ? | ? | ? | 44 | 34 |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | 22 | ? | ? | ? | 22 | 34 |
9 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | 22 | ? | ? | ? | 31 | 49 |
10 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 24 | 15 | ? | ? | ? | 27 | 41 |
11 | Orzeł Bobrowniki | 24 | 14 | ? | ? | ? | 33 | 66 |
12 | Kotlarz Sosnowiec | 24 | 11 | ? | ? | ? | 19 | 70 |
13 | Unia Strzemieszyce (S) | 24 | 8 | ? | ? | ? | 20 | 88 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik Zagórze | 0 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | GKS Dąbrowa Górnicza | Górnik Grodziec | 0 : 6 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | Husar Będzin | CKS II Czeladź | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Zagłębianka II DG | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik II Wojkowice | 0 : 5 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ? sierpnia 1971 (?) | - | Płomień II Milowice | --- | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | GKS Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Górnik Zagórze | Górnik Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | RKS Zagłębie II DG | Husar Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębianka II DG | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Płomień II Milowice | CKS II Czeladź | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | - | Unia Strzemieszyce | - | PAUZA |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1971 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 19 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 20 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 21 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 22 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 23
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 23 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 24
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 24 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 25
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 25 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice
Kolejka 26
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1972 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 26 | ??? 1972 (?) | - | ??? | - | PAUZA |
Husar Będzin Górnik Grodziec Unia Strzemieszyce Kotlarz Sosnowiec Orzeł Bobrowniki RKS Zagłębie II DG GKS Dąbrowa Górnicza Górnik II Sosnowiec Górnik II Wojkowice CKS II Czeladź Zagłębianka II DG Górnik Zagórze Płomień II Milowice