Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 157: | Linia 157: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|88 | | ALIGN=center|88 | ||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|[[Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie II DG]] | |||
| ALIGN=center|[[Husar Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębianka II]] | |||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice|Płomień II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''PAUZA''' | |||
|} | |} | ||
Wersja z 07:24, 28 cze 2017
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husar Będzin (A) | 24 | 43 | ? | ? | ? | 79 | 18 |
2 | Górnik Grodziec | 24 | 41 | ? | ? | ? | 74 | 19 |
3 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 24 | 32 | ? | ? | ? | 26 | 17 |
4 | Górnik Zagórze | 24 | 31 | ? | ? | ? | 43 | 29 |
5 | Płomień II Milowice | 24 | 26 | ? | ? | ? | 45 | 24 |
6 | CKS II Czeladź | 24 | 25 | ? | ? | ? | 45 | 29 |
7 | Górnik II Wojkowice | 24 | 22 | ? | ? | ? | 44 | 34 |
8 | Górnik II Sosnowiec | 24 | 22 | ? | ? | ? | 22 | 34 |
9 | GKS Dąbrowa Górnicza | 24 | 22 | ? | ? | ? | 31 | 49 |
10 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 24 | 15 | ? | ? | ? | 27 | 41 |
11 | Orzeł Bobrowniki | 24 | 14 | ? | ? | ? | 33 | 66 |
12 | Kotlarz Sosnowiec | 24 | 11 | ? | ? | ? | 19 | 70 |
13 | Unia Strzemieszyce | 24 | 8 | ? | ? | ? | 20 | 88 |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | Dąbrowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagórze | Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębie II DG | Husar Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębianka II | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Płomień II Milowice | CKS II Czeladź | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | - | Unia Strzemieszyce | - | PAUZA |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | Dąbrowa | 2 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagórze | Grodziec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębie II DG | Husar Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Zagłębianka II | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | ??? | Płomień II Milowice | CKS II Czeladź | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1971 (?) | - | Unia Strzemieszyce | - | PAUZA |