Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Solvay Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|} | |||
* '''Policyjny KS wycofał sie z rozgrywek po I rundzie''' | |||
==RUNDA JESIENNA== | ==RUNDA JESIENNA== | ||
Linia 1266: | Linia 1391: | ||
[[Hakoach Będzin]] | [[Hakoach Będzin]] | ||
[[Kategoria: Sezon|1935/1936]] | [[Kategoria: Sezon|1935/1936]] | ||
[[Kategoria: Klasa A|1935/1936]] | [[Kategoria: Klasa A|1935/1936]] | ||
[[Kategoria: KOZPN|1935/1936]] | [[Kategoria: KOZPN|1935/1936]] |
Wersja z 00:06, 30 gru 2014
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1935/1936 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 18 | 32 | ? | ? | ? | 72 | 28 |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 29 | ? | ? | ? | 60 | 26 |
3 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 26 | ? | ? | ? | 65 | 30 |
4 | Zagłębianka Będzin | 18 | 20 | ? | ? | ? | 43 | 32 |
5 | Brynica Czeladź | 18 | 17 | ? | ? | ? | 33 | 44 |
6 | Solvay Grodziec | 18 | 15 | ? | ? | ? | 32 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 18 | 14 | ? | ? | ? | 34 | 47 |
8 | Płomień Milowice | 18 | 13 | ? | ? | ? | 40 | 45 |
9 | Hakoach Będzin | 18 | 7 | ? | ? | ? | 28 | 67 |
10 | Policyjny KS Sosnowiec | 18 | 7 | ? | ? | ? | 16 | 47 |
- Policyjny KS wycofał sie z rozgrywek po I rundzie
RUNDA JESIENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n)) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1935 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 10 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 11 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 12 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 13 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 14 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 15 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 16 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 17 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 18 | ??? 1936 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza CKS Czeladź Zagłębianka Będzin Solvay Grodziec Płomień Milowice Sarmacja Będzin Policyjny KS Sosnowiec Brynica Czeladź Hakoach Będzin