Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1933/1934: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
Linia 638: | Linia 763: | ||
[[Sarmacja Będzin]] | [[Sarmacja Będzin]] | ||
==TABELA | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 654: | Linia 779: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 665: | Linia 790: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 762: | Linia 887: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1934]] | [[Kategoria: Sezon|1934]] | ||
[[Kategoria: Klasa A|1934]] | [[Kategoria: Klasa A|1934]] | ||
[[Kategoria: KOZPN|1934]] | [[Kategoria: KOZPN|1934]] |
Wersja z 19:16, 27 gru 2014
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1934 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Sosnowiec | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | CKS Czeladź | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 2 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 3 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 4 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 5 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n)) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 6 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 8 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 9 | ??? 1934 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Unia Sosnowiec CKS Czeladź RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza Ruch Sosnowiec Brynica Czeladź Policyjny KS Sosnowiec Zagłębianka Będzin Hakoach Będzin Solvay Grodziec Sarmacja Będzin
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |