Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | '''Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932''' - [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
W sezonie 1932 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się tylko w jednej grupie liczącej 10 drużyn. | |||
===[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932|Klasa A (Sosnowiec)]]=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 19: | Linia 18: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 31: | Linia 30: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Unia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Policyjny Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 40: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hakoach Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Makabi Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 51: | Linia 111: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Brynica Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 59: | Linia 120: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |||
W związku z tym że [[Unia Sosnowiec]] i [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza ]] skończyły reozgrywki sezonu 1931 z równą ilością punktów (26) o tytule mistrzowskim Klasy A Podokręgu Sosnowiec zadecydował dodatkowy mecz rozegrany w [[Sosnowiec|Sosnowcu]], który miał miejsce [[20 lipca]] [[1932]] roku. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[20 lipca]] [[1932]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:40, 1 mar 2021
Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1932 - Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
W sezonie 1932 rywalizacja w Klasie A Podokręgu Sosnowiec odbywała się tylko w jednej grupie liczącej 10 drużyn.
Klasa A (Sosnowiec)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 18 | 26 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Unia Sosnowiec | 18 | 26 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | KS Policyjny Będzin | 18 | 25 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | CKS Czeladź | 18 | 23 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Sarmacja Będzin | 18 | 20 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Hakoach Będzin | 18 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Ruch Sosnowiec | 18 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Zagłębianka Będzin | 18 | 11 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Makabi Sosnowiec | 18 | 9 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Brynica Czeladź | 18 | 8 | ? | ? | ? | ? | ? |
W związku z tym że Unia Sosnowiec i RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza skończyły reozgrywki sezonu 1931 z równą ilością punktów (26) o tytule mistrzowskim Klasy A Podokręgu Sosnowiec zadecydował dodatkowy mecz rozegrany w Sosnowcu, który miał miejsce 20 lipca 1932 roku.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | BARAŻ | 20 lipca 1932 (?) | ? | Unia Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0 : 1 (?:?) |